Phoenix Získat Swiss Re je Ujistit, jednotka pro $4.1 miliardy kč

 

Phoenix Group Holdings PLC (LSE: PHNX.L) v pátek oznámila, že je získání Britské pojišťovací divize Swiss Re AG (OTC: SSREY) v hotovosti-a-akcií jednat za £3.20 $ (~$4.10$). Že život a důchody firma, Uklidnit nákupy a spravuje uzavřené knihy podnikání z jiných podniků. Dohoda se očekává, že cement Phoenix státu, protože Evropa je nejvíce prominentní život a důchody' reconciler s £329 miliard eur (~$432.20 miliard) aktiv pod správou a více než 14,1 milionu politiky. Po pořízení zprávami, akcie Phoenix Group uzavřel na 739.40 p, a to až 0,05% z předchozího blízko. Akcie Swiss Re zavřel téměř ploché na $27.46.

Londýn-založené Phoenix Group, největší vlastník prostředků životního pojištění v Evropě a je uzavřen pro nové klienty, uvedl, že převzetí Ujistit se předpokládá, aby se připravit cestu pro další peněžní toky ve výši zhruba 7 miliard v následujících měsících.

Swiss Re uvádí, že by přijímat platby v hotovosti £1,20 miliardy a 13% na 17% podíl ve Phoenixu. Navíc, Swiss Re je také nárok na místo na Phoenix představenstva.

MS&AD Insurance Group Holdings Inc., která vlastní minoritní podíl ve Uklidnit, bude udělena akcie Phoenix, odrážející 11% na 15% podíl. Skutečný počet akcií, které závisí na uzavírací cenu Phoenix akcií v době uzavření dohody. Nicméně, maximální podíl, který může být v držení obou společností je omezena na zhruba 28%.

Dle dohody podmínky, Swiss Re bude zpětný odkup 25% podílu ve Uklidnit, v současné době ve vlastnictví MS&AD. Pro tento, akcie Phoenix v hodnotě až 1 miliardu £(~$1.30$) budou nabízeny v době podpisu konečné smlouvy. Obrázek ukazuje prémii ve výši 100 milionů liber ($131,4 milionů) "MS&AD nákladová základna pro její konání v Jednání."

Christian Mumenthaler, Swiss Re je generální ŘEDITEL Skupiny, vysvětlil důvod pro prodej UK divize pojištění. Mumenthaler řekl: "věříme, že tato transakce maximalizuje dlouhodobou hodnotu pro Swiss Re akcionářů. Swiss Re je cílem bylo deconsolidate Uklidnit, a jsme rádi, že jsme našli silného kupce pro podnikání. Strategické důvody pro spojení podniků je přesvědčivé...."

Thierry Léger, výkonný ŘEDITEL Swiss Re je Život Kapitálové Obchodní Jednotky, vypracované na přínosy řešení pro obě strany. Léger řekl, "odborné znalosti Uklidnit tým v kombinaci s tím, že Phoenix bude vytvořit velmi silný zavřená kniha consolidator. Ve stejné době, prodej urychlí přechod z Života Hlavního města směrem k dynamicky rostoucí digitální B2B2C obchodní, která využívá technologie a data."

Vliv dohody na Swiss Re bude na základě změn v Phoenix, cena akcií před uzavřením dohody. Transakce by měla být dokončena v polovině roku 2020, je s výhradou schválení od regulačních orgánů, a antimonopolní úřady a akcionáři Phoenix. Dohoda předpokládá se zlepšení Swiss Re Group Švýcarské Solvency Test (SST) poměr o 12 bodů, zatímco má negativní dopad na společnost GAAP zisk ve 4Q 2019. Transakce je také předpověděl, generovat ekonomický zisk ve výši 300 milionů $pro Swiss Re. Skupina kapitálu akcionářů bude odrážet vliv odkup akcií od MS&AD.

V červenci, v Curychu na základě účetní jednotka pozastavila své plány na $4.10 miliard počáteční veřejná nabídka, směřující ke snížení poptávky ze strany institucionálních investorů. Svět je druhá největší zajišťovna Swiss Re se zajímal o vyčlenění Ujistit, aby došlo k posunu podnikání přátelské regulační oblasti a usnadnění přístupu ke kapitálu pro financování své obchodní expanze.

Pořízení zprávy se očekává, že držet Phoenix býčí v příštích dnech.

Historický cenový graf indikuje, že se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Akcie má také solidní podporu na 650. Navíc, stochastický oscilátor je v býčí oblasti. Proto očekáváme, že akcie pohybovat se v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: