GE Obrátí Trend Jako Otázky Řízení Optimistický Pohled

 

Včera, generální ŘEDITEL společnosti General Electric Company (NYSE: GE), Larry Cole, odhalil výhled společnosti na rok 2019, 2020 a 2021. Podrobnosti prezentovány investorům prostřednictvím konferenčního hovoru nebyl úplně optimistický. Nicméně, údaje přesvědčil investory, že společnost je na správné cestě a vše vypadá dobře pro nadcházející roky. Po konferenčním hovoru, akcie získal 2.79% nebo $0.28 na konci dne, kdy na $10.30.

 

GE skladem posílen outlook

Zároveň poskytuje aktualizaci pro investory, Larry Cole uvedl, že očekává do roku 2019 upravený zisk mezi $0.50 a $0.60 na akcii, což je pokles z $0.65 v roce 2018, a pod FactSet konsensu z $0.70 na akcii. Očištěné průmyslové volný peněžní tok (FCF) je počasí v rozmezí od negativní 2 miliard dolarů na byt v roce 2019. Cash flow outlook je potvrzení negativní stanovisko vydané Culp ' s call minulý týden.

Komentuje outlook, Cole řekl, "GE výzvy v roce 2019 jsou složité, ale jasné. Čelíme jim head-on, jak jsme se spustit na naše strategické priority pro zlepšení naší finanční pozice a posílit naše podniky."

JP Morgan analytik Stephen Tusa upozorňují, že negativní cash flow "není dobré" , jak věřil někteří investoři na základě argumentu, že outlook má "de-riskoval" populace.

Kromě toho, společnost očekává 2019 FCF pro GE je divize power klesat, nebo se obrátit více negativní než -2,7 miliardy dolarů oznámil za fiskální rok 2018. Pro rok 2020, síla segmentu se předpokládá provést "výrazně lepší, ale negativní."

Konkrétně, v rámci výkonu segmentu, GE prozradil, že jeho obchod se zemním plynem je začínají vidět zlepšení, ale bude trvat několik let, aby zahnala všechny problémy a postavit impozantní výkon. Společnost dále prozradila, že usiluje o 11% snížení základní náklady na 3,2 miliardy dolarů v roce 2019. Pro rok 2020, společnost doufá, že k dosažení dalších 13% snížení základní náklady na 2,8 miliardy dolarů.

Cole připustil, že síla divize byla špatně řízena za posledních několik let a vedení si vzal čas na pochopení a změnu strategie v souladu s realitou na trhu. Cole se domnívá, že společnost byla pomalá při řešení otázek týkajících se provozních nákladů, protože tyto nedostatky.

Cole, však uvedl, že podnikání je v "vážný obrat režim," i když "není to bude rychlé."

V samostatném oznámení, GE uvedl, že to zůstane věnován finanční přístup, který usiluje o rating v jedné řadě, což odráží stupínek nad současnou BBB+ rating vydaný S&P Global Hodnocení.

Společnost uvedla, že bude provádět i v letošním roce, a to především v důsledku kolísající síla segmentu. Nicméně, GE je přesvědčena, obrat příští rok, s další zlepšení ve výkonnosti do roku 2021.

Zejména, akcie klesly o zhruba 4,5% v premarket obchodu jako prezentace společnosti byl k dispozici. To pak obrátil ostře jako investoři pochopili dlouhodobý pozitivní dopad plánu. Jako outlook není ani příliš optimistický, ani medvědí, akcie může zůstat rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Jako cenový graf naznačuje, že akcie je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Nicméně, to se odrazil od supportu na 8. Na Chaikin money flow ukazatele má negativní čtení. Ale ukazatel se pohybuje směrem k nulové úrovni, což naznačuje blížící se změnu trendu. Proto je vhodné otevřít dlouhou pozici, v blízkosti úrovně podpory (8) nebo krátké pozice v blízkosti 50-denní klouzavý průměr, s příkazy stop loss.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: