Nedostatek Podnětů Oslabuje Dolar Libra Vůči

 

Britská libra se propadla vůči americkému dolaru včera, ztratil všechny zisky to měl v pátek minulý týden, a to především vzhledem k nedostatku nějaké zásadní novinky, nebo optimistické zprávy ze země. Proto, GBP/USD byl tažen především sentiment investorů, který favorizoval dolar vzhledem k ohromně pozitivní Empire State Index Výrobní údajů zveřejněných Federální Rezervní systém USA. Od vysoce 1.2570, pár GBP/USD klesl na minimum 1.2507 a pokračuje k obchodu blízko této úrovně.

Pár GBP/USD bylo obchodování do strany během Asijské seance včerejší, než prodejní tlak tlačil pár dolů na počátku Evropské seance. Měnový pár klesal na očekávání trhu, že Bank of England se může připojit další centrální banky a oznámit snížení sazeb na příštím zasedání.

Navíc, investoři jsou také nepříjemné o Boris Johnson ujímá vedení ve velké BRITÁNII Premiér závod. Soutěže se očekává, že do konce tohoto týdne. Nejnovější průzkum ukazuje, že Johnson je daleko před ostatními konkurenty v závodě. Mnoho analytiků věří, že Johnson bude nejen plášť z Theresa May, ale také podepsat obchodní dohodu s USA jako on sdílí vřelý vztah s USA.

Následující bezprecedentní kontrakce hlášeny v minulosti měsíc je národní výrobní činnosti, New York Federal Reserve Bank zveřejnila studii, v pondělí ilustrující skromné oživení v červenci je výrobní činnost. New York Fed uvedl, že celkové podnikatelské prostředí index vzrostl z -8.6 v červnu na 4,3 v červenci, což znamená rozšíření v domácích výrobních operací. Ekonomové očekávali, že index vzroste na 2.0 pro vykazované období. Větší než očekávané oživení tím, že celkové podmínky pro podnikání index dorazil poté, co index registrována svou první zápornou postavu ve více než dva roky v červnu.

Titulek index se odrazil i přes nové objednávky index se vrhat do -1.50 v červenci ve srovnání s -12 v červnu, což znamená, že pokračující pokles nových zakázek, ale pomalejším tempem.

Zpráva také odhaluje, že zásilky index poklesl na 7,2 v červenci, od 9.7 v červnu. Podle New York Fed, do budoucna indexy odrážející šest-zobrazit měsíc byl o něco lepší než předchozí měsíc, s budoucí obchodní index roste na 30,8 v červenci, od 25.7 v předchozím měsíci. Nedostatek podnětů a politické nejistoty se očekává, že k udržení libra slabá proti dolar.

Technicky vzato, pár GBP/USD klesá poté, co čelí rezistencí na 1.2570. Stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Kromě toho, měnový pár se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Proto můžeme očekávat, že pár GBP/USD se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: