IBM Rozšiřuje Cloud Computing Operace

 

Softwarový gigant International Business Machines Corporation (NYSE: IBM) včera představila své plány na rozšíření své cloud stopa v 18 nových zón. Kromě toho společnost získala tři velké cloudové klienty. Kromě zavedení nové generace power generation systém, servery, IBM má také vestavěný na světě nejrychlejší superpočítač ve spolupráci s Nvidia pro US Department of Energy ' s Oak Ridge National Laboratory. Skutečnosti uvedené níže, ukazují, že populace zůstane pozitivní v nadcházejících dnech. IBM uzavřel na $146.58 v pondělí, a to až 0,30% z předchozího blízko.

Na Armonk, New York-založená společnost, je budování nové zóny, dostupnost ve vysoké poptávce centra v Asijsko-Pacifické oblasti (Tokyo a Sydney), v Evropě (Německo a velká BRITÁNIE) a Severní Ameriky (Washington, DC a Dallas, Texas). Dostupnost zóna je samostatný cloud zařízení v rámci datového centra regionu. To bude mít nezávislé napájení, chlazení a sítí zařízení k posílení odolnosti proti chybám. IBM Cloud provozuje v 60 lokalitách a tyto dodatečné zařízení se bude zvyšovat kapacity a schopnosti z hlavních center. Kromě toho, dostupnost zóny také dát klientům možnost nasazení multi-zone Kubernetes klastrů pomocí IBM Cloudu Kubernetes Služby. To umožní klientům mít větší kontrolu nad jejich údaji a v souladu s novými údaje předpisů, jako je Evropská Unie nové Obecné Nařízení o Ochraně Údajů (obecného nařízení o ochraně údajů).

IBM cloud zařízení je již přilákat velké klienty. ExxonMobil, Bausch & Lomb, a Westpac jsou již migraci jejich základní pracovní vytížení na IBM Cloudu.

  • ExxonMobil – je pomocí IBM Cloudu jako platformu pro jejich Pásek mobilní aplikace, který byl také vyvinut IBM Služeb.
  • Bausch + Lomb – globální eyecare společnosti, zvolil IBM Cloud pro jeho state-of-the-art katarakty operační systém.
  • Westpac – jedna z největších bank v Austrálii se stěhoval do IBM specializované cloudové infrastruktury.

V další významné novinky, NÁS opět získal pozici číslo jedna pro vlastní nejrychlejší superpočítač, který byl vyvinut firmou IBM ve spolupráci s Nvidia Corp. Zejména, IBM superpočítač Deep Blue se stala populární v 90. letech, když vyhrál Kasparov v šachu. Superpočítač jménem Summit byl vyvinut pro US Department of Energy ' s Oak Ridge National Laboratory v ceně $200 milionů. Summit, který může provádět 200 kvadrilionů výpočtů za sekundu, nebo 200 Petaflops, je téměř o 60% rychleji než Čínská superpočítač, který může proces podle pokynů na rychlost 125.43 Petaflops. Summit je také světově nejmenší superpočítač, zabírá dva tenisové kurty.

Summit může dosáhnout rychlosti 1.88 Exaops. To může být použit k analyzovat miliony genomů rychle. Navíc, to je velmi užitečné v molekulární analýzy, výzkumu rakoviny a dokonce i v astrofyzice.

IBM má také zahájila nové generace energetických Systémů Serverů, který zahrnuje POWER9 procesor. Nové systémy mohou zlepšit tréninkové časy hlubokého učení systémů 4x, což umožňuje podnikům vytvářet rychlé a přesné aplikace AI. Server může také pomoci při úvěrového rizika analýza a real-time detekce podvodů. Pozitivní vývoj týkající se IBM se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu.

Populace roste po testování jeho hlavní podporu na 107 úrovních. Navíc, oscilátory klouzavý průměr se obrátil pozitivní. Proto očekáváme, že akciové rally v krátkodobém horizontu.

Získat od uptrend, investice do hovoru možnost se zdá být lepší volbou. Nicméně, požadujeme možnost smlouvu, která není, než vyprší 19. června. Navíc, akcie IBM by obchodování mělo být v blízkosti $145 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: