GE Dopravy Na Sloučení S Wabtec Ve výši 11,1 mld. Jednat

 
Včera, General Electric Company (NYSE: GE) oznámila dohodu o sloučení jeho dopravní podnik, který vyrábí vlak motory, s Wabtec Corp, výrobce zařízení pro železniční průmysl, v hodnotě 11,1 miliardy. Kromě 2,9 miliardy dolarů platby předem v hotovosti do GE, jak je uvedeno níže, tam jsou některé další pozitivní skutečnosti o dohodu o fúzi. Proto očekáváme, že akcie GE, která byla uzavřena v pondělí na $15.26, rally další v dní dopředu.

Podle dohody podepsané mezi GE a Wabtec, bývalý akcionáři obdrží 50,1% vlastnický podíl v subjektu vzniklého spojením. V Wabtec akcionáři udrží 49,9% sloučeny podnikání. Transakce bude dokončena v následujících krocích.

GE bude:

  • prodat část GE Transportation aktiv Wabtec
  • dokončení spin-off o zbývající část GE Transportation.
  • sloučit GE Transportation se 100% vlastněné dceřiné společnosti Wabtec.

Po dokončení výše uvedených kroků, Wabtec akcionáři budou mít 49.9% vlastnický podíl. Dále je plánováno, že GE bude vlastní 9,9% a její akcionáři budou vlastnit přibližně 40,2% sloučené společnosti na plně zředěného základě. GE bude mít také právo na zvýšení podílu akcionářů ve sloučené společnosti, ale odpovídajícím způsobem ztratí svůj vlastnický podíl.

Pro úspěšné dokončení transakce, Wabtec obdržel závazek na $2,9 miliard eur překlenovací půjčky. V době uzavření, Wabtec zajistíme pro dluhové financování. Wabtec také souhlasila s použitím své silné cash flow, snížit dluh. Transakce by měla být dokončena na začátku roku 2019, s výhradou akcionářů a regulačních orgánů.

 

Strategické výhody

Fúze bude nabízet následující výhody akcionářům a společnosti zapojené do obchodu.

Subjekt vzniklý spojením se očekává, že příjmy ve výši více než 8 miliard dolarů ročně. Kromě toho, s potřebnou infrastrukturou v místě, subjekt vzniklý spojením, s 23,000 lokomotivy, bude světový lídr v oblasti nákladní dopravy a železničního průmyslu, a dobře umístěn, aby sloužil potřebám klientů. Sloučené společnosti se také očekává rekordní každoroční dvouciferný růst EPS. Spojení bude také výsledek v součinnosti asi $250 milionů v roce 2022.

Cyklické tailwinds budou mít prospěch obě společnosti podílející se na řešení. GE Transportation tržby a EBIT se očekává růst na dvouciferný CAGR mezi roky 2017 a 2019. Upravená EBITDA je také očekávaný růst z asi 750 milionů dolarů v roce 2018 na řadu 900 milionů dolarů na 1 miliardu dolarů v roce 2019. GE Transportation má nevyřízené ~18 miliard dolarů. V posledních dvou čtvrtletích, společnost získala 3,6 miliardy dolarů v hodnotě objednávky.

Dohoda byla strukturována daňově efektivního rámce známého jako Reverse Morris Trust. Struktura zamezuje velký daňový výměr, a také zajišťuje, že daň z transakce zdarma pro akcionáře obou společností. Proto zprávy fúze se očekává, že držet akcie GE optimistický v krátkodobém horizontu.

Jak je vidět na historický cenový graf níže, je obchodování akcií nad jeho 50-denní klouzavý průměr a MACD indikátor je vzestupně po přeletu nad nulové čtení. Proto můžeme očekávat, že akcie ocenit další v krátkodobém horizontu.

Realizovat maximální výnosy, chceme investovat do call opce, která je platná pro období jednoho týdne. Před nákupem opční smlouvy, budeme ujistěte se, že zásoby GE obchody v blízkosti $15 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: