Tilray Inkousty Lékařské Konopí Prodeje Jednat S Novartis

 

Tilray, Inc. (NASDAQ: TLRY), oznámila v úterý brzy, že vstoupila do celosvětového dodavatelského a distribučního kontraktu s farmaceutický gigant Novartis AG (NYSE: NVS) pro léčebné marihuany, pokračuje tendence starších průmyslových odvětví styku s moderní plemeno marihuany výrobců.

Poté, co smlouva byla oficiálně oznámeno, Tilray akcie otevřel o 10% vyšší v úterý ráno a získal 12% v prvních pár minut z obchodu. Akcie Novartis otevřel za cenu nedotčena z jeho dřívějších blízkých.

 

Lékařské Konopí jednat s big pharma, první svého druhu

Novartis-Tilray Paktu přidává další oprávněnost k podnikání, která, až do nedávné doby, byl vládl motocyklové kluby, drogové kartely a pašeráci, následující investice obrovské nápojů a tabákových firem v Kanadské pěstitelé zaměřili na rekreační trhu.

Pro Tilray, smlouva je na vrcholu měsíce práce pro generálního ŘEDITELE Brendana Kennedyho, který řekl v rozhovoru, že společný podnik by se otevřít prodejní a distribuční kanál pro své společnosti v desítkách zemí.

Dohoda je první pozoruhodné partnerství svého druhu mezi cannabis společnosti a velké farmaceutické společnosti. Dohoda vznikla v Kanadě, "druhá země na světě a jediným členem G-7 k legalizaci marihuany pro rekreační využití."

Zejména, v roce 2017, Tilray podepsaly podobnou smlouvu s Sandoz, dceřiná společnost Novartis, distribuovat a prodávat produkty z léčebného konopí. Tato dohoda otevřela cestu pro tento mnohem významnější jednat a umožňuje produkty společnosti bude zahájena v přibližně 35 zemích světa, kde existuje lékařské marihuany. Kennedy se domnívá, že seznam zemí, které mají lékařské marihuany zákony, bude pravděpodobně v budoucnu zvýší.

Tilray bude využívat Sandoz' robustní globální prodejní síť, aby zahájila lékařské produkty v oblastech, kde je to právně přípustné. Společnost také řekl, že exkluzivní smlouva s Novartis zakazuje druhé, aby partner s dalším hrnci společnosti. Podobně, Tilray nebude moci podepsat smlouvu s jinou farmaceutickou společností na nehořlavé produkty.

Komentuje deal, Kennedy řekl: "klíčovým bodem je, že to nám umožní expandovat na další trhy, více rychle. To je dohoda, která bude využívat Sandoz je globální stopu a využít jejich značka, která vzbuzuje důvěru a důvěru lékárníků po celém světě. Také můžeme používat jejich prodejní síly, aby vzdělávat lékaři a lékárníci po celém světě — což může být problém."

Kennedy také ukázal, že obě společnosti by práce v tandemu pro zvýšení produktového portfolia. Včerejší dohoda se týká non-uditelný a nehořlavých zdravotnických výrobků.

V telefonickém rozhovoru, řekl Kennedy: "Po celém světě, lidé jsou náhradou lékařské konopí pro tradiční farmaceutické výrobky. Lékařské konopí narušuje Big Pharma, a Sandoz a Novartis jsou chytří, že napřed."

Kennedy také prozradil, že Novartis sjednána s mnoha Kanada-licencované marihuany výrobců, ale konečně dorazil na dohodu s Tilray. On také objasnil, že dohoda s Novartis neznamená, že Tilray bude dávat přednost lékařské konopí trhu přes rekreační hrnec, který je v současné době nabízí v Kanadě. Abych to shrnul, Kennedy řekl, "Pro Tilray, obě jsou stejně důležité."

Dohoda se očekává, že k posílení horní linie obou Tilray a Novartis.

Technicky vzato, oba Tilray a Novartis jsou obchodování v blízkosti jejich hlavní úrovně podpory 76 a 84, resp. Kromě toho, historické cenové grafy ukazují, že stochastic indikátor je v přeprodané oblasti. Proto můžeme předpokládat, že vzestupný trend začít v obou populací.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: