Loonie Signály Obrácení jako MMF Lomítka Outlook

 
Po oživení cen ropy, v trochu více než tři měsíce, Kanadský dolar posílil z 1.46896 na 1.28850 vůči americkému dolaru. Sestupný trend na měnovém páru USDCAD byl také pomáhal částečně neochotou na straně Fed zvýšit úrokové sazby. Nicméně, nedostatek firmy podpora nákupu ropy nad $40 úroveň, a slabé Kanadských ekonomických dat naznačuje, že měnový pár bude čelit krátkodobá změna trendu.

Energetický sektor přispívá 24,6% Kanada HDP. Den před zasedáním mezi OPEC a non-OPEC členů v Dauhá (Katar), Írán informoval, že nebude posílat své zástupce. To vyvolalo otázky o reálné možnosti výroby snížit. Bez jakéhokoli snížení produkce, tam se zdá být malá naděje na surové pevně jít kolem $40 značka. Takový scénář nadále pronásledují Kanadské ekonomiky.

Údaje ze Statistik v Kanadě ukázala, že továrna tržby v únoru klesly více, než se předpokládalo. Výroby, prodeje klesly o 3,3%, uprostřed odhady analytiků pokles o 1.5%. Tržby poklesly v 16 z 21 odvětví. Je 12.6% pokles prodeje ropných a uhelných produktů je devátý po sobě jdoucí měsíc poklesu. Statistiky Kanada také ukázal, že mzdy ve srovnání s prosincem, se snížily o 0,7% v lednu.

V poslední době, Mezinárodního Měnového Fondu (MMF) měl snížit své odhady růstu Kanady. Organizace nyní očekává, 2016 růst HDP Kanady na 1,5%, ve srovnání s 1,7% se očekávalo dříve. Podobně, pro rok 2017, růst HDP vedení byl upraven na 1,9% z 2,1% předpokládalo dříve. MMF má také varoval, Kanadě, že míra nezaměstnanosti může vzrůst na 7,3% v letošním roce, a dokonce i dotek 7,4% v roce 2017.

Organizace pro Hospodářskou Spolupráci a Rozvoj (OECD) má také sekl v roce 2016 globální ekonomický výhled růstu o 0,3% na 3%. Tak, to může být zřejmé, že prozatím pár USDCAD má malý rozsah klesá dále.
Podstatnější je, že na měnovém páru lze očekávat, že zůstat rozsah vázán s býčí směr.

Technicky, jak je uvedeno na RSI, USDCAD měnový pár je v přeprodané oblasti. RSI se také vytvořen pozitivní divergence. Grafy také naznačují, že tempo stoupá.

Tak, forex obchodník by být lépe umístěna, v případě, že trvá dlouhou pozici v této době (v blízkosti 1.28). Příkaz stop loss může být umístěn 150-200 pipů pod hlavní podporu na 1.26852. Zisk lze objednat poblíž hlavní rezistence na 1.3260. Obchod s sebou nese riziko pro odměna poměr 1:2.

Nákupem one touch opce smlouva, binární možnosti obchodník může těžit z blížící se akční cena. Datum vypršení platnosti by měla být přednostně vybrán, aby se ve třetím týdnu Května. Navíc, stávka cena 1,30 nebo nižší by výrazně těžit obchod.

Nejnovější články: