Zvlnění Shromáždění Na Nová Partnerství, Uvádění Produktů Na Trh

Kryptoměna trhu zůstal rozsah-vázané za posledních pár dní. Nicméně, Zvlnění, San Francisco firma, která nabízí blockchain technologie na bázi real-time gross settlement systém pro přeshraniční platby, shromáždil prudce v posledních několika dnech na hit $0.78, než klesá na $0.50 úrovně. Společnost nedávno uvedla, že její xRapid platforma je připravena být spuštěn komerčně příští měsíc. Kromě toho, že má kované partnerství s Saúdské arábie, Jižní Afriky a USA banky (PNC). Tento vyvolala rally na kryptoměna.

 

Vládní iniciativy

USA Rep. Tom Emmer (R-MN) se chystá představit tři účty zpět blockchain technologie a cryptocurrencies. Tři nadcházející účty jsou nazvané "Usnesení Podporující Digitální Měny a Blockchain Technologie," "Blockchain právní Jistoty Zákon," a "Safe Harbor pro Poplatníky s Rozeklaným Aktiv Zákona."

Přijetí se zaměřuje na pomoc a rozvoj blockchain technologie, stejně jako vytvoření bezpečné místo pro poplatníky s "rozeklaný" digitální majetek.

Účty by umožnilo federální vláda nabízí "jednoduché právní prostředí," a omezit pokuty proti jednotlivcům, kteří prohlašují, "rozeklaný" digitální majetek, dokud Internal Revenue Service (IRS) ruce oficiální pokyny pro příslušné prostředky dokumentování.

 

Dubaj Ministerstvo Financí (DoF) vstoupila do spolupráce s Inteligentní Dubai Office (SDO) zavést blockchain-couval platební mechanismus.

Podle místního zpravodajského webu Zawya, platforma, přezdívaná "Platební Usmíření a Vyrovnání," byla oficiálně zahájena v neděli 23. září. Je uzpůsoben pro vládní organizace, jako je Policie v Dubaji, Dubai Health Authority (DHA), Silnice a Dopravní Úřad (RTA), a další.

Dubaj DoF a SDO předvídat systém poskytovat více nesporným a křišťálově čisté podání procesu, stejně jako k usnadnění souběžných platby uvnitř a mezi vládní organizace.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Cívky, US-založené spuštění, zřízené bývalý výkonný Zvlnění, představila unikátní produkt, který umožňuje uživatelům Internetu "tip" tvůrci obsahu na sociálních médií platforem, jako je YouTube, Wikipedia, a Škubnutí v Zvlnění žetony, XRP.

Cívka má vestavěný dodatek pro prohlížeče, beta verze, která je v současné době k dispozici pro ověření. Ačkoli tam je srovnatelné aplikace, které jsou snadno dostupné pro Bitcoin, Cívky tvrdí, že mnohem vyspělejší.

Rozšíření prohlížeče umožní uživatelům, aby "odemknout" konkrétní obsah nabízené na Internetu pomocí XRP mince.

Společnost je v současné době spolupracuje s kus pozoruhodných míst a platformy, a jejichž cílem je rozšířit seznam brzy.

 

IBM byl udělen patent pro sebe-řídící a sebe-obsluhy elektronicky připojené zařízení, které tvoří důležitou část v jeho Autonomní Decentralizované Peer-to-Peer Telemetrie (ADEPT) ekosystému. Patent, původně zdokumentována na konci června 2016, byla udělena US Patent and Trademark Office (USPTO) na 18.září

IBM zveřejněny první proof-of-concept (PoC) pro ZBĚHLÍ ve spolupráci se společností Samsung v Březnu 2016. Patentovaný systém využívá blockchain protokolu jako základní pro distribuované řetězec zařízení co Samsung označuje jako "jakýsi decentralizovaný Internet Věcí (IoT)."

 

Ostatní

Decentralizované financování a peníze půjčování platforma, Celsia Sítě, bude spravovat Cíle Udržitelného Rozvoje, Dopadu Fondu (SDG Dopad Fond) v rámci organizace Spojených Národů Cíle Udržitelného Rozvoje projektu.

Cíle trvale Udržitelného Rozvoje je globální program zaměřený na kreslení "lepší a udržitelnější budoucnost pro všechny." To poskytuje odpověď na globální výzvy, jako jsou nerovnost, chudoba, klimatické změny, prosperitě, environmentální degradace, míru a spravedlnosti. Projekt chce dosáhnout řady cílů do roku 2030.

Podle oznámení, SDG Dopad Fond bude představen finanční služby firmy Pátý Element s plánem, jak získat prostředky ve výši několika set milionů dolarů a zaměstnávají v obou fiat a digitální podobě s využitím veřejné blockchain. Fond se údajně přijmout a použít všechny formy šifrování a digitální aktiva v plnění s OSN Cíle Udržitelného Rozvoje.

 

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: