Vedoucí Kryptoměna Příběhů pro 8. srpna 2018

Kryptoměna trh nadále snímek s rostoucí obavy, že Bitcoin by mohl klesnout pod $5,000. Zejména, několik altcoins se obchodování v blízkosti 8-9 měsíční minimum. Tento sestupný trend byl také poháněný Wall Street Journal zprávu odhalení cena manipulování postupů. Další drsné prohlášení kritizuje cryptocurrencies tím, že JP Morgan generální ŘEDITEL, vedl na podzim. Budeme přezkoumá tyto detaily v tomto článku.

JPMorgan Chase CEO Jamie Dimon je známý kritik cryptocurrencies. Při mluvení v Aspen Institute je 25 každoroční Letní Oslavy, Gala, generální ŘEDITEL neměli nechat ujít šanci, aby zase teplo na kryptografické tokeny. Dimon řekl, že kryptoměna je "podvod", který on měl žádný zájem, ale že on ocenil blockchain – základní technologie cryptos. Dále uvedl, že pouze fiat platební aplikace způsobit zásadní narušení jejich podnikání. Zejména, Dimon nazývá Bitcoin "podvod", v září 2017.

Zprávu publikoval Wall Street Journal odhaluje obrovské množství cena manipulaci, která se děje v kryptoměna sektoru. Podle zprávy, publikace, několik "pump & dump skupiny" vytvořili obchodování objemu více než $825 milionů eur v první polovině tohoto roku. Zpráva dále poukazuje na to, že v době výzkumu, byly tam 175 různých cenových lanoví systémů vázaných na 121 crypto měn.

LedgerX, regulované Bitcoin futures exchange, prohlásil, že to byl zaznamenán dramatický vzestup v Bitcoin objem obchodů za poslední dva měsíce. Výměnu udělal objemu obchodování ve výši 50 milionů dolarů v červenci. Kromě toho, platforma také popraven největší obchod jako data pro $15,000 strike volání končící v prosinci. Minulý měsíc, platforma má také zahájila zařízení k nákupu Bitcoinů.

Coinatmradar, portál, který shromažďuje informace týkající se Bankomatů po celém světě ukázal, že počet Bitcoin Bankomatů je 3508 jednotek. Zejména, 8 Bitcoin Bankomaty jsou instalovány každý den. Litecoin zaujímá druhou pozici s 1738 Bankomatů. Následuje Ethereum s 1121 jednotek, Bitcoin Hotovosti s 814 jednotek, Dash s 424 jednotek, Monero s 63 jednotek, Zcash s 44 jednotek a Dogecoin s 39 jednotek.

 

Bitcoin (BTC)

Kryptoměna skeptici vždy tvrdí, že Bitcoin se používá hlavně s drogami a praní špinavých peněz. Nicméně, prohlášení vydané Drug Enforcement Agency USA (DEA) se rozbil, že argument. Lilita Infante, zvláštní agent DEA řekl, že 10% na řetěz Bitcoin transakce pouze účet pro kriminální činnost. Kromě toho, že poklesl z téměř 90% v roce 2013, kdy americká vláda demontovat tmavě webové sítě, označované jako Silk Road. Infante také uvedl, že donucovací orgány mohou snadno sledovat blockchain dat a identifikaci uživatelů. V případě soukromí se zaměřil cryptos jako Monero a ZCash, likvidita je příliš malý. Tak, podle Infante, DEA není příliš neobtěžoval o tom, jak je nyní. Přečtěte si více zde.

 

Ethereum Classic (ATD.)

Ethereum Classic byl vzpírat celkový medvědí trend v minulosti. Zatímco Ethereum, Cardano, IOTA a Tron byly klesající, kryptoměna získal o 15% na $20. Kryptoměna byla v pásmu mezi $15 a $20 za několik měsíců. S tímto růstem cen, mince má svrhla IOTA, aby se stal 10. největší crypto podle tržní kapitalizace. Kryptoměna je uvedené v Coinbase tím, že tento měsíc end. Kromě toho komise zdarma makléřské firmy Robinhood již dodal kryptoměna do své obchodní platformy. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Litecoin. Litecoin je obchodování v blízkosti 62, což je technicky významné podpory. Stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Proto očekáváme, že kryptoměna pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Získat od uptrend, plánujeme otevřít dlouhou pozici v blízkosti 62, s příkazem stop loss pod 56. Zaměřili jsme se na úroveň 92 rezervovat zisk.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Ethereum. Ethereum je obchodování v blízkosti multi-týden podporaúrovni 380. Navíc indikátor RSI je v přeprodané oblasti. Proto očekáváme býčí zvrat ETHUSD pár.

Těžit z blížící se býčí zvrat, plánujeme investovat v call opce, které nabízí jeden z našich spolehlivé binární makléři. Možností může být koupil, když ETHUSD pár obchoduje v blízkosti $380 v kryptoměna trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: