Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 10. Leden 2018

Crypto měny na trhu je v rodící se fázi růstu. A tak, i pověsti a vývoje, které jsou zásadně nesouvisí s crypto měny mají obrovský dopad na ceny. Jak většina crypto odborníci očekávají, že průmysl, aby si splatné v letošním roce. Zejména, Facebook tvůrce Mark Zuckerberg oznámil, že jeho společnost bude studovat crypto měn a pokusit se začlenit do sociálních médií platformy. Jeho Facebook příspěvek si můžete přečíst zde.

Vývoj týkající se Bitcoin naznačují, že průmysl může být brzy považovány za na par s akciovými trhy.

 
 
Bitcoin
Provádění SegWit (Rozdělené Svědek) v srpnu začal dělat pozitivní dopad na potvrzení transakce poplatků placených horníků. Díky rozšiřitelnosti problém, Bitcoin transakce potvrzení zvýšil přibližně od 30 minut do několika hodin. Pro rychlé potvrzení, obchodníci muset zaplatit vyšší poplatek. Minulý měsíc, poplatek za transakci zvýšil na až 1000 Satoshi za byte. Nyní, několik Bitcoin uživatelé začali používat SegWit adresy, což umožňuje rychlejší a levnější (až 6x) transakcí. Jako datum, pouze 10% obchodů jsou od SegWit adres, které obvykle začíná s 3. Transakce poplatky za Bitcoin přenáší z non-SegWit adresy již klesly až o 500 Satoshi za byte (nejlepší transakční poplatky lze zkontrolovat zde).

V další novinky, New York Stock Exchange, usiloval o to, schválení od regulačních orgánů pro spuštění Bitcoin Futures Etf (Exchange Traded Funds). To naznačuje, že zájem ze strany Wall Street v Bitcoin. Čtěte více zde a také zde.
 
Zvlnění
Po rally na vysoké asi $3.80 minulý týden, blok řetězce platformu, které používají banky pro mezinárodní převod fondu je vidět obrovský prodat. Tržní kapitalizace Zvlnění klesla z více než 100 miliard dolarů na zhruba 80 miliard dolarů. V tom ztratil druhé místo na Ethereum. Pokles je přičítán vládní opatření na crypto měn v Jižní Koreji, které obvykle přispívá k většině objemu obchodování. Na trhu je také vidět zisk rezervaci z těžkých hitters, kteří vstoupili na velmi nízké úrovni. Rok zpátky mince bylo obchodování na méně než cent v crypto trhu. Přečtěte si více zde.
 
Ethereum
To je jedním z dobře známé crypto měny, která nebyla ovlivněna prodat, co se stalo den předtím v crypto trhu. Éter krátce klesly pod psychologickou úroveň 1000 dolarů, ale rychle vrátily zpět. V době psaní tohoto, Éter je obchodování v blízkosti zásadní Fibonacciho úroveň rezistence 1280. Obdobně, tržní kapitalizace se téměř zdvojnásobil v posledních dvou týdnech na 137 miliard dolarů. Zavedení Casper PoS testnet zařízení na 31. prosince je jeden z hlavních důvodů pro Éter zůstat odolné vůči otřesům v crypto trhu. Dále, Ethereum je stále preferovanou volbou DApps (Decentralizované Aplikace) vývojáři. Přečtěte si více zde.
 
Dogecoin
Dogecoin vznikl jako vtip podle větvení Litecoin sítě. Měla sloužit jako překlopení mince. Když sociální mediální platformu, uživatelé narazit na nějaké cenné informace, Dogecoin byl nadaný jako projev uznání. Mince hit vysoký $0.0179 nahrávat tržní kapitalizace více než $2 miliard tento týden. Přečtěte si více zde.
 
Tether
Je to kontroverzní projekt, který nabízí dolar a Euro zavěšen token. Jeden USDT bude vždy rovná jeden dolar. Podobně ten, EURT bude vždy rovná jedno Euro. Mince je nyní přijímá několik výměn. To se používá k obejít zákony vztahující se k americkému dolaru. Porušení bezpečnosti, které se stalo v listopadu vyústila ve ztrátu 30 milionů dolarů tether. Nicméně, Omni Protokol, na platformě, na které tether byl nasazen, rychle aktualizoval systém a zmrazil mince. Začátkem tohoto týdne tether oznámila přechod na síť Ethereum, citovat nižší poplatek a rychlejší potvrzení. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Ethereum Klasika. Originální žeton z Ethereum řetězce je obchodování na $36. Očekáváme velký rally začne v minci v důsledku dvou důvodů. Za prvé, vzestup Ethereum jistě vliv Ethereum Klasické jako oba sdílejí některé podobné rysy. Za druhé, Ethereum Klasické vývojáři oznámili, že Emerald Projektu, které se očekává, že k vyřešení tohoto problému ověření transakcí ve zcela s tímto článkem způsobem, je blízko uskutečnění. Proto očekáváme, že rally v ETCUSD pár.

Technicky vzato, ETCUSD pár se obchoduje nad 50-denní klouzavý průměr. Další pozitivní čtení klouzavý průměr oscilátoru také potvrzuje býčí směr v crypto currency pair. Proto očekáváme rally začít brzy, a získat od uptrend, chceme jít dlouho v ETCUSD poblíž 34, s příkazem stop loss pod 30. Zisk rezervační objednávka bude umístěn v blízkosti 42.

 

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Bitcoin. Ačkoli zůstává v pásmu mezi 12 000 a 17.000, Bitcoin je nyní sestupně po kontaktu 17,000 úroveň v neděli. Stochastický oscilátor je také klesající směrem k medvědí zóně. Proto očekáváme, že BTCUSD páru, který je v současné době obchodování na asi 14.400, dále klesat.

Zisk z pravděpodobných sestupný trend, plánujeme investovat do opci platné jeden týden. Bude možnost zakoupit od spolehlivý binární broker, kdy BTCUSD pár obchoduje v blízkosti 15,000 v hlavních crypto měn.

 

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: