Micron Zůstává Vzestupnou na Silný Paměťový Čip, Výhled Poptávky

 
V naší 7. září zprávu, jsme měli počasí rally na akciovém paměti výrobce čipů Micron Technology (NASDAQ: MU). Navíc jsme se zmínil, že náš plán investovat v call opce. Skladem obchodování na $32 v té době. O týden později, akcie hit vysoká ve výši asi $35 a naše volba skončila v penězích. Zejména, akcie dosáhla 64% zisky v roce 2017, oproti 12% zisky S&P 500. Za posledních jeden týden, akcie byla konsolidace na $35 úrovní. Očekáváme další rally v ceně akcií z důvodů uvedených níže.

Investiční výzkumná firma Susquehanna vzestupně revidován na FY17 odhady Micron k zisku $1.87 na akcii na příjmy ve výši 6,1 miliardy. Dříve, firma odhaduje, že za celý rok 2017 zisk z $1.82 na akcii na příjmy ve výši $5.93 miliard. Společnost má poražen Zacks odhady v posledních čtyřech čtvrtletích s průměrnou pozitivní zisk překvapení 23,1%. Zacks odhaduje, že Micron by se zaregistrovat růst zisku 32, 2% v roce 2018. Dlouhodobý zisk na akcii se očekává, že růst 10%.

Společnost získala Tchajwanský výrobce čipů Inotera v prosinci. To, že se očekává, že v důsledku provozní přínosy pro společnost. Při pohledu do budoucna, akvizice Rexchip a Elpida (re-pokřtěn jako Micron Paměť Taiwan Co., Ltd. a Micron Paměť Japan Inc., respektive) zvýší Micron dominantní postavení na trhu paměťových čipů.

Ve fiskálním roce 2018, analytici očekávají, že se průměrné prodejní ceny DRAM poklesu mezi 12% a 14%. Stejně tak cena NAND čipů se očekává pokles o 25%. Nicméně, v Micron již oznámila, že DRAM a NAND čipy' "náklady" by pokles o vysoké jednociferné a 28%, respektive. Že by práce ve prospěch Micron.

Podle DRAMeXchange, globální DRAM nabídky se očekává růst o méně než 20% v roce 2018, stejně jako všechny tři hlavní hráči mají zpomalil na jejich kapacita expanzní plány. Nové funkční bloky vzdušného prostoru, které jsou plánovány pro sériovou výrobu nebude připravena do roku 2019. To by pomohlo pokračování současná silná poptávka po paměťových čipů.

Na základě pokračující sílu na trhu paměťových čipů, Susquehanna potvrdila pozitivní hodnocení na skladě, zatímco vzestupně revizi cílová cena od $40 až 50 dolarů.

Podobně, zdůrazňuje silné cenové scénáře, analytici na Deutsche bank zopakoval nákup hodnocení na Micron a zvýšila cílovou cenu z 37 dolarů na $42. Proto jsme počasí bullishness pokračovat v krátkodobém horizontu.

Populace se nadále pohybuje ve vzestupném kanálu, jak je uvedeno v cenovém grafu níže. Zatímco on balance volume je nová maxima, oscilátory klouzavý průměr se pohybuje nad nulovou úroveň. To potvrzuje býčí směr do mošny. Bezprostřední podpora populace je na 34.50.

Call opce se ideálně hodí k obchodu rostoucí trend. Před pokračováním investovat ve smlouvě, které nabízí binární broker, my bychom se za strike cenu kolem $35 a smlouvy datum spotřeby kolem 4. října.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: