Pfizer Otočí Slabý Jako Ibrance, Xeljanz Prodeje Slečna Odhad

 
Farmaceutický gigant Pfizer Inc. (NYSE: PFE) oznámil, nižší než očekávaný fiskální 2018 tržby za první čtvrtletí, protože poptávka po některé z jeho hlavních léků a celosvětové tržby zaostaly za odhady analytiků. To vyvolalo prodat na akciovém z největších drogových výrobce v USA. Vzhledem k protivětru, kterým čelí společnosti a podprůměrné výsledky, očekáváme, že akciový posunout dále ve dnech, které přijdou. Akcie Pfizer skončila středeční obchodní seanci na $34.89.

Na Viagra výrobce uvádí, 1Q18 zisk $3.561 miliard, nebo $0.59 na akcii na příjmy z $12.91 miliard. Ve stejném období loňského roku, New York založená společnost vykázala zisk $3.121 miliard, nebo $0.51 na akcii na příjmy ve výši $12.78$.

Kromě položek, upravený zisk za čtvrtletí končící v Březnu 2018 byl $4.668 miliard, nebo $0.77 na akcii, ve srovnání s $4.192 miliard, nebo $0.69 na akcii v předchozím roce podobné období. Ulice analytici očekávali, že společnost vydělat $0.74 na akcii na příjmy ve výši $13.31 miliard. Vyšší než očekávané prodeje vakcína pneumonie Prevnar společnosti umožnila porazit zisku odhady analytiků.

Ibrance generovány tržby ve výši 933 miliónů v posledních čtvrtletí, a to až 37.4% na meziroční bázi, ale pod odhady analytiků ve výši $956.60 milionů. Podobně, Xeljanz, schválený k léčbě revmatoidní artritidy a psoriatické artritidy, oznámil tržby ve výši 326 milionů a minul očekávání analytiků ve výši $398.50 milionů.

Prevnar hrabal v prodeje ve výši 1,38 miliardy a překonal očekávání analytiků o malou rezervou. Enbrel, injekčně artritida drog, viděl, jak se jeho prodeje propadly o 14% na 506 milionů dolarů, především v důsledku konkurence levnějších biosimilars mimo NÁS. Vakcíny a jiné léky, jako je přípravek Lyrica, Celebrex, a Premarin také vykázala nižší než očekávané tržby.

Pfizer uvedl, že to má 15 potenciální trhák léky v produktu potrubí, s možností zahájit do roku 2022. Společnost také vidí významné příležitosti k rozšíření prodeje prostaty drog Xtandi a artritida drog Xeljanz pro ulcerózní kolitida.

Pfizer zkoumá prodej svých spotřebitelů zdravotní péče, podnikání, ale je ještě získat přijatelnou nabídku. Během posledních několika let, společnost byla z velké části neúspěšný ve své snaze vytáhnout z velké fúze nebo akvizice jednat. Pfizer dohodu o fúzi s Allergan nepodařilo v roce 2016.

Společnost je generální ŘEDITEL Ian Read trvá na tom, že to není hledá nějaké velké fúze nebo akvizice nabídky. Ve skutečnosti Číst věří, že drogy, které jsou v současné době ve vývoji, bude řídit budoucí růst. Nicméně analytici se přihlásit k odběru tento názor. K posílení jejich argument, analytici poukazují, že společnost by mohla mít minul odhady s velkým náskokem, pokud měna tailwinds nebyli přítomni. Proto, v zásadě, akcie se očekává, že zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Pfizer stále očekává, že příspěvek zisk mezi $2.90 a 3,00 dolarů za akcii na příjmy v rozmezí od $53.50 miliard $55.50 miliard. Analytici byli zklamáni nedostatkem vzestupnou revizi FY18 EPS a příjmy vedení jako konkurenti společnosti Merck & Co (MRK) a AbbVie zvýšila svůj výhled po nahlášení své výsledky za první čtvrtletí.

Cena graf ukazuje, že akcie začal klesat poté, co čelí odporu na 37 úrovní. Oscilátoru z klouzavý průměr se obrátil negativní. Kromě toho, další důležitou podporu, existuje pouze v 32 úrovních. Takže, očekáváme, že akcie zůstávají v makléřského poznámka.

Investice do opce smlouva nám umožní získat z aktuální pokles ceny akcií. Můžeme získat, dát možnost smlouvu z binární broker pouze tehdy, pokud akcie společnosti Pfizer je obchodování v blízkosti $35 v NYSE. Navíc, přejeme smlouva vyprší na nebo kolem 11. Května.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: