Holubičí Zužující, Katalánština Problém Střídají Slabé Euro

 
Zlepšení ekonomiky Eurozóny posílilo Euro, dolar proti G10 měn v posledních dvou měsících. Zejména, Euro bylo na uptrend vůči Švýcarskému Franku od Května 2017. Nicméně, v posledních dvou obchodních seancí, EURCHF pár ztratil asi 150 pipů a uzavřel na o 1.1580 v pátek. Očekáváme, že pár EURCHF se podrobit hlubší pokles z důvodů uvedených níže.

Minulý čtvrtek, ECB oznámila, že bude zeslabit velikost nákupů dluhopisů na 30 miliard eur za měsíc od ledna roku 2018. V současné době, ECB se nákupem dluhových nástrojů ve výši 60 miliard eur za účelem injekci likvidity do EU a pohánět hospodářský růst. I když trh očekával quantum of zužující se, stále, prohlášení, které provázely vyhlášení obrátil medvědí sentiment vůči Euru. ECB ve svém prohlášení měnové politiky, uvedl, že by si vyhrazuje právo na prodloužení programu po září 2018, a také zvýšit objem nákupů, pokud je to nutné. Dále měnové politiky úřad také uvedl, že bude nadále udržovat nízké úrokové režimu po delší dobu, aby se zajistilo, inflační tlak dosáhne požadované úrovně. Zejména ECB rovněž informoval, že to by investovat výnosy z měsíční dobou splatnosti.

Euro se také obrátil slabé po katalánský parlament schválil vyhlášení nezávislosti. Pokud se nezávislost stane realitou, pak se Katalánsko může opustit jednotnou měnu a EU. V tomto ohledu, ratingová agentura Fitch oznámila minulý měsíc, že je připravena přehodnotit Katalánska hodnocení, pokud dojde k eskalaci napětí. Katalánsko má v současné době BB - hodnocení od Fitch.

Napětí mezi USA a Severní Korea se opět vystupňovaly po druhé provedla masové evakuace vrtačky, znamení přípravy na velkou válku. Nárůst geopolitického napětí se opět zvýšila poptávka po bezpečné útočiště aktiv, jako jsou Švýcarský Frank. Tak, základy podpory sestupný trend v páru EURCHF.

Na EURCHF pár prolomil vzestupný trend line, jak je znázorněno na obrázku níže. Dále, MACD histogram čtení se obrátil negativní. Další významnou podporu pro dvojici existuje pouze na 1.1480 úrovně. Proto očekáváme pokračování současného poklesu.

Krátké pozice může být otevřena v páru EURCHF, v blízkosti 1.1580 úrovně, získat od sestupný trend. Udržet riziko na minimum, budeme také umístit stop loss objednávky nad 1.1660. Budeme pokrývat krátké pozice, když dvojice spadá do 1.1480 úrovně.

Jako binární obchodník, můžeme nákup put opce a pozici sami získat z očekávaného poklesu. Pokud jsme se rozhodli jít dopředu s nákupem možnost, pak bychom se podívat na strike cenu o 1.1580 a možnost datum vypršení platnosti kolem 7. listopadu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: