Zůstává jen Slabý na nedostatek tip na Uvolnění Měnové Politiky

 

Jen se otočil slabý, v posledních pár dní poté, co Bank of Japan držel měnová politika stabilní, zatímco opustí. července výhled beze změny. Konkrétně, jen se otočil slabý proti měny, která by mohla získat další pomoc od Fedu zvýšení sazeb v tomto týdnu. Fed začíná jeho 2-denní schůzka výboru pro volný trh v úterý a výkaz měnové politiky oznámení bude být propuštěn na středu ve 2 p. m. ET.

 

Bank of Japan je beze změny měnové politiky a zvýšení úrokových sazeb Fed

Jak bylo uvedeno výše, Bank of Japan potvrdila minulý týden, že to bude držet úrokové sazby nápadně nízké "po delší období" a také udržuje aplikace outlook je původně představen v červenci.

Centrální banky měnová politika rada hlasovala 7-2 zachovat převažující politikách a zajistit, aby krátkodobé úrokové sazby na hodnotě -0,1% a cíl nulový výnos pro dlouhodobé (10 let) Japonských vládních dluhopisů a zároveň nechal výnos kolísat kolem cíle.

Rozhodnutí o měnové politice zahrnuty některé drobné změny, uvedené v červenci, aby se připravte se na delší-než-očekávaný counter způsob, jak vytvořit inflační tlak, který ještě nedosáhl centrální banky 2% cíl.

Na září 14, Premiér Šinzó Abe řekl, že BOJ je obrovský kvantitativní uvolňování program nemůže pokračovat donekonečna. Abe chce vytvořit cestu k normalizaci měnové politiky, v případě, že je vybrán jako vůdce vládnoucí strany vůdce během příští tříleté období, jak se všeobecně očekává.

Abe prohlásil, že on by odejít procesu provádění, aby ministr financí Haruhiko Kuroda, který uvedl: "každá centrální banka by chtěl dosáhnout svého cíle, jakmile je to možné, a vstoupit do procesu normalizace." Kuroda také se domníval, že převládající nízká inflace a téměř stagnující růst mezd by mohlo dále prodloužit proces.

Ne každý schvaluje rozhodnutí, nicméně. Takeshi Yamaguchi, Morgan Stanley MUFG cenné Papíry' ekonom, uvedl, že BOJ "musí být vědom rizika, že může způsobit problémy pro stabilitu finančního systému." Yamaguchi řekl, že očekává, že Bank of Japan na konci jeho negativních úrokových sazeb a zvýšení krátkodobé úrokové sazby cíl na nulu kolem dubna 2019 k řízení rizik uvedených výše.

Centrální banka také zopakovala, že by se kupují Japonské vládní dluhopisy za zhruba ¥80 bilionů dolarů (712 miliard kč) během jednoho roku. Prohlášení je chápána ze strany investorů jako míra věrohodnosti, byť původní tempo JGB akvizic odmítl ¥45 bilionů v posledním období 12 měsíců. Nedostatek všeobecně se očekává změna v jenu je aplikace outlook se obrátil medvědí.

V USA, Core PCE cenový index, nejsledovanější inflace opatření Fed rozhodovat o zvýšení úrokových sazeb, vzrostly o 2% y-o-y, v červenci, z 1,9% v červnu. Analytici také očekávají, že Core PCE index zůstává stabilní na úrovni 2% y-o-y v srpnu.

Jako výsledek, trh očekává, že americký Fed oznámí zvýšení sazeb zítra potřetí v letošním roce, a osmého výskytu od prosince 2015, a to o 25 bazických bodů na 2%-2.5%. Ekonomové také očekávají jedno zvýšení sazeb později v tomto roce. Americká ekonomika pokračuje v expanzi, se ve druhém čtvrtletí růst (předběžné) sazba dosáhla 4,2%. Závěrečné čtení pro 2Q18 tempo růstu se očekává, že bude o 4,3%.

Pravděpodobně, probíhající bitva mezi USA a Čínou se očekává, že ovlivní rychlost růstu. William Dickens, předseda Katedry Ekonomie na Northeastern University, řekl: "nechápu, dopad na AMERICKOU ekonomiku v hlavním způsobem." Šance na další zvýšení sazeb je posílení amerického dolaru, ve srovnání s Jain.

Technicky vzato, USDJPY pár našel podporu na 110.50. Money flow index je v pohybu směrem nahoru, což ukazuje tok peněz do amerických dolarech a můžeme očekávat, že pár USDJPY se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: