Libra Na EU je Přijetí Návrhu Brexit Dohody

 

Sterling shromáždil ve čtvrtek na $1.2870, a to až od $1.2776 ve středu, po zprávách, že spojené KRÁLOVSTVÍ a Evropská Unie dorazil na předběžné porozumění o povaze vztahu dvou bude mít po UK vystoupí z EU. Hnutí začalo uprostřed jinak tichý den v Forex trzích z důvodu svátku dne Díkůvzdání v USA. Přes Kanál, Předseda Evropské Rady Donald Tusk ukázal, zpráva o politické prohlášení týkající se budoucích vztahů.

 

Doufá, že Brexit dohody boost Libra

Po celonoční jednání mezi UK a EU, 26-strana návrh politické deklarace – vysvětluje budoucí obchodní a bezpečnostní vztahy – byl zpracován. Accord odhalil Předsedy Donalda Tuska Evropské Radě ve čtvrtek, představuje další krok na cestě k hladké odjezdem do UK z bloku. Zejména minulý týden, ve velké BRITÁNII a EU dosáhla dohody o 585-page "zrušení smlouvy" pokrývající oddělení Británie z EU.

Politické prohlášení Evropské Komise se uvádí, že"stanoví parametry ambiciózní, široké, hluboké a flexibilní partnerství."

Uvádí, že Brexit přechodného období v délce 21 měsíců, která začíná, když Spojené Království se pohybuje ven z EU na konci Března 2019, ale zůstane připojen k jeho jednotného trhu a celní unie, mohla být prodloužena o dva roky.

V komentáři k dohodě, Může to řekl "dodává pro celou UK rodinu, včetně Gibraltaru." Dále uvedla, že jednání se nyní dosáhla "kritické" fáze.

Právně závazné "zrušení smlouvy" podepsané minulý týden vysvětluje důležité pojmy pro Británii je organizovaný výjezd z bloku v Březnu roku 2019. Nyní, s dohoda o návrhu budoucí vztah, vedoucí představitelé EU se nepředpokládají podepsat obě dohody na mimořádném summitu, který se bude konat v Bruselu v neděli.

Mezi překážky, velké BRITÁNII doufá, že se dostat na Gibraltar problém vyřešen se Španělskem. Madrid hrozí svrhnout jednat nad způsobem, jakým situace Gibraltaru – malé Britské území na Španělsku je jižní konec – byla zpracována. Může mluvil ve středu pozdě na španělský Premiér Pedro Sanchez o problém, ale to je stále nejasné, jak to bude řešit.

Kromě námitek, Španělska, politiky EU v oblasti rybolovu je také třeba řešit dříve, než konečné znění dohody se vyhlašuje na neděli. Může ještě musí prosadit nějaké Bruselské dohody, které by mohly být problematické parlamentní hlasování příští měsíc.

Před Downing Street 10, Mohou včera řekl, "To je správné řešení pro BRITÁNII To přináší na hlasování v referendu. To přináší zpět kontrolu nad našimi hranicemi, naše peníze a naše zákony a děje se tak při ochraně pracovních míst, chrání naši bezpečnost a ochrana integrity spojeného KRÁLOVSTVÍ."

Premiér Theresa May budou létat také do Bruselu v sobotu účastnit dalších jednání a řešení na poslední chvíli problémy. Nicméně, ne každý je spokojený s vývojem. Opoziční Vůdce labouristů Jeremy Corbyn, kritizoval dohody jako "26 stran vafle", který dal žádné jistoty pro britské podniky nebo občany.

Corbyn řekl: "To je ten šátek Brexit všichni jsme se obávali — skok do tmy. To, co na zemi má vláda dělala poslední dva roky?"

SNP Westminster vůdce Ian Blackford údajné Skotska rybářského práva byla "hozena přes palubu, jako by byly vyřazené ryby. Tolik o přijetí zpět kontrolu, více jako obchodování pryč skotské zájmy."

Zásadní bod o navrhované Brexit odnětí dohody je, že, jakmile bude ratifikována, velké BRITÁNII nebude mít žádný právní způsob, jak z toho, pokud evropská UNIE umožňuje a nahrazuje dohodu s novou dohodou.

Ještě, že k přijetí návrhu dohody bude mít naději, že Libra bulls naživu. Proto můžeme očekávat, že Libra se stále vzestupnou na týden dopředu.

Technicky vzato, GBPUSD našel podporu na 1.2680. Další významná rezistence je pouze očekává, že na 1.3260 úrovně. Stochastický oscilátor je také v blízkosti přeprodané oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že Libra rally v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: