Problémy dopředu pro Carlysle Skupiny

 
Obrovské hedge fondu Carlyle Group (NASDAQ:CG), je v hluboké problémy, jako odkupy se měl zvýšit na téměř 50% – není dobré znamení pro žádný fond.

Existuje několik důvodů, pro hedge fondu se nezdaří nebo horší a jeden z nich je jeho velikost, jako škálovatelnost je problém. Je to jedna věc, aby se deset procent návratnosti investice na malou investovanou částku a úplně jiný, když máte obrovské množství rámci řízení.

Škálovatelnost je nejvíce citlivý problém pro všechny fondy, jako jsou větší, tím obtížnější je udržet krok s poptávka investorů – a na konci splácení či zpětné odkupy se začne hromadit. To je případ pro Carlyle Group, jako série špatných investic znamenalo, výsledky trpěl, a investoři začali požadovat jejich podíl zpět.

Nicméně, větší problém pochází z technické analýzy hlediska, jako když jste při pohledu na větší obrázek, pět let graf ukazuje vzor obrat, se nazývá hlava a ramena.

Takový vzor má spike přímo uprostřed dvou ramen (v tomto případě mluvíme o spikovi do 35 dolarů/akcii, rozsah), a dva konsolidaci oblasti na levé a pravé straně zásobníku. V době, výstřih je rozbité, měří pohyb přichází do hry a v CG případě naměřené body přesouvat směrem k nižším hodnotám.

Vzít v úvahu skutečnost, že výstřih přichází do hry na zhruba 25 dolarů rozsahu, a nyní, že na trhu je obchodování na 22.57$, to znamená, že výstřih je rozbité.

Jedna věc, aby zvážila celou dobu s hlavou a rameny vzor je skutečnost, že to je velmi běžná věc pro výstřih třeba provést předtím, než měří pohyb je dosaženo, a to znamená, že bychom se měli podívat na špice z aktuální plochy do 25 dolarů rozsahu.

Proto, obchodní plán je koupit malou možnost volání ze současných $22.50 rozsahu s konci měsíce, datum vypršení platnosti, a v době, kdy $25 oblasti pochází, koupit silný put opce s jeden měsíc expirace, jak to bude znamení, že CG bude klesat výrazně pod $20 označit.

Do té doby, a i přes ošklivý obraz právě teď, možnosti volání pro bodec pro testování výstřih jsou oblíbené.

Nejnovější články: