ECB Oznámení a NÁS NFP Data na Mysli Těkavé EURUSD

Dvě hlavní události minulého týdne byly ECB (Evropské Centrální Banky) na tiskové konferenci, kde to bylo spekuloval, že by oznámit jejich QE (Kvantitativní Uvolňování) rozhodnutí, a propuštění z NÁS NFP (Non-Farm Payrolls) údaje pracovních míst. Události nezklamal, a volatility byl název hry v trzích jako EURUSD se přestěhoval všechny přes obchodní palubní desce.

Na tiskové konferenci ECB nám dal silné Euro proti všem ostatním měnám dočasně, nicméně, toto byl odvezen okamžitě NFP zpráva o 24 hodin později, jak silná čísla byl propuštěn ze Spojených Států. To znamená, že americký dolar vzrostl přes palubu.

Zajímavé je, EURGBP pár přestěhoval směrem dolů a vymazat předchozí dny zisky způsobem, než data z USA byla vydána a, po vydání, to se potopila ještě víc, (proto může odrazit leží před námi).

Co nám to říká?

Za prvé, že Euro jako měna nemá příliš mnoho příznivců v tuto chvíli jako každý hrot je agresivně prodávány s obchodníky/média obviňovat jiné ekonomické zprávy, když ve skutečnosti to je vše, na Euro účet.

Za druhé, kromě JPY (Japonský jen) a americkému dolaru, není jiné měně provedli, že i v roce 2014. Podívejte se na jiné měny a můžete vidět, a to buď rozsah, nebo začátek/konec poslední době začal pohybovat.

Jsme teď v situaci, ve které páru EURUSD byl slabý na blízko pro třetí pátek v řadě. Pár byl na nejnižší úrovně za týden, a to znamenalo, že medvědi jsou v řízení. Ve skutečnosti, to znamená, že nejen, že medvědi jsou pod kontrolou, ale také, že není jeden krok, aby koupit. ECB ani zahájila QE program, jak se očekávalo, i když to je nevyhnutelné, a Euro je stále potápí.

Vše je popsáno výše, představuje výsady squeeze. Nejsou žádné zákazníky, jen prodejci, a kdy prodejci jsou prováděny prodej, cena bude začínat stabilizaci a upevnění úrovně. Nevyhnutelně, jen malá špička je nutné před býky začít kupovat. To je do značné míry proto, že takové malé spike se vyděsit medvědy, a ti medvědi, co prodala během letošního roku se začne zavírat pozice a zarezervujte zisky.

Aby bylo možné uzavřít krátkou pozici, jeden potřebuje koupit, tak cena bude zmáčknout ještě víc. A když staří býci jsou vstupem do strany a starý medvědi se obrací do nových býků, cena už bude kolem 1.27 oblasti.

Hledáte způsob, jak obchodovat měny online? Pokud ano, můžete tak učinit s některou z našich pečlivě testovány a schváleny Binární Opce nebo Forex brokerů.

Nejnovější články: