Obchodní Plán pro Royal Dutch Shell Oil

 
Minulý týden viděl na trhu s ropou dělat dramatické pohyby, jak se odrazil více než dvacet procent za týden, jen aby se pokles o dalších deset procent – to vše v jeden den!

Důvodem pro tyto výkyvy jsou připisovány spekulace, stejně jako slabší Čínský PMI (Purchasing Manager Index) vydání to znamenalo, že ekonomika v Číně byl, že to neděláte dobře. Čínská ekonomika je výroba založena, to znamená, poptávka po ropě bude nižší v blízké budoucnosti.

Royal Dutch Shell (AMS:RDSA) nemůže být šťastný o tom, protože, stejně jako jakékoliv společnosti zapojené do ropného průmyslu, nižší ceny ropy představují skutečnou výzvu pro budoucnost společnosti.

Podle nedávné předpovědi, že poptávka po ropě bude ještě místo pro nějaký čas, nicméně, na různých úrovních, a to na nižších úrovních. Faktorů, které činí nabídka větší než poptávka jsou slabší hospodářský růst v globální aréně, (jak bylo uvedeno na začátku tohoto článku), stejně jako zvýšení výkonu jako tichá válka mezi členy OPEC a USA břidlic producenty ropy probíhá. V důsledku toho, že svět čelí zpomalení hospodářského růstu nyní, se setkal s zásoby ropy a produkce ropy úrovně na maxima.

To je případ, není divu, že ceny se očekává, že zůstat ve stejném rozsahu, (někde mezi €30-€40/barel). Ropné společnosti je třeba vzít v úvahu při plánování budoucí změny ve způsobu, jakým společnost funguje.

V případě Royal Dutch, technické analýzy, obraz je bezútěšný stejně. Ceny se ponoří z výše €30 v srpnu 2015 celou cestu dolů do €22 teď, a to přijde jako tzv. impulzivní krok – takže více se pohybuje směrem dolů se očekává, že.

V impulzivní krok, s největší pravděpodobností prodloužena vlna třetí vlna, a v tomto případě rozšíření by mělo jít více než €20 úroveň. Také jsme měli pár střídání mezi nápravná vlny a to znamená, že v době, kdy €20 úroveň je rozbité, čtvrtá vlna by měla být jednoduchá, jako druhý byl složitý. To znamená, dip i nižší ceny, takže nevýhodou je cesta nejmenšího odporu.

Proto jsem favorizovat dát možnost pro Royal Dutch Shell, ze současných 22 Eurozóny s koncem září datum vypršení platnosti. To také znamená, že ECB a Fed úrokové sazby rozhodnutí bude mít vliv na výsledek této volby.

Nejnovější články: