Unilever Posiluje na Získání GROM, Dollar Shave Club

 
Minulý týden, svět je třetí největší FMCG společnosti Unilever Plc (NYSE:UL) upoutala pozornost na trhu získáním GROM, prémiové zmrzliny (italské zmrzliny) podnik, který má více než 60 obchodů po celém světě. I přesto, že firma bude fungovat jako samostatný podnik, trh tlačil cenu akcií na nové 12-měsíční maximum $48.97. Blízký pohled na vývoj týkající se společnosti ukázal, že existuje několik dalších důvodů, pro bullishness v ceně akcií. V pondělí, Unilever uzavřel na $47.01, a to až $0.59 nebo 1,27% z předchozího závěru.

Londýn-založena společnost vykázala za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2016 tržeb Euro 13.735$, dolů od Euro 14.187 miliardy ve stejném období loňského roku. Výjimkou 8.1%, negativní dopad směnných kurzů, což je o 0,2% negativní dopad na prodeje, a to o 0,9% pozitivní dopad akvizic, výrobce Ben & Jerry ' s ice cream uvádí základní růst tržeb o 4,7%. Analytiků dotazovaných agenturou Bloomberg očekávali podkladového růst tržeb o 4,5%.

Unilever je také jedním z těch mála společností, které se očekává, že zisk z britského odchodu z EU. Pokles kurzu Libry se očekává, že ke zvýšení zisku společnosti. Společnost vydělává 90% svých příjmů z podnikání mimo velkou BRITÁNII. Přes úsporná opatření a nižší reklama výdaje, Unilever vykázala 50 bazických bodů zvýšení ziskové marže na 15% v první polovině roku 2016.

Výrobce Lipton čaj a Dove mýdlo znovu potvrdil svůj fiskální rok 2016 růst tržeb výhled v rozmezí 3% až 5%. Graeme Pitkethly, ŘEDITEL Unilever také uvedl, že společnost by záznam o 0,3% na 0,4% nárůst v rozpětí zisku v druhé polovině fiskálního roku 2016.

V jeho snaze zvýšit horní linie růstu, společnost pokračuje s jeho pořízením řádění. Na 20. července, Unilever získal male grooming podnikání Dollar Shave Club (DSC) za 1 miliardu dolarů. Založena v roce 2012, Benátky, Kalifornie-založený DSC zaznamenala obrat 150 milionů dolarů v roce 2015. DSC je na cestě k dosažení obratu ve výši $200 milionů v roce 2016. Akvizice umožní společnosti Unilever, aby posílila svou produktovou řadu v male grooming podnikání. Tedy, v zásadě, cena akcií se očekává, že zůstat pozitivní v aktuálním čtvrtletí.

Graf naznačuje silnou podporu pro akcie na 46. Menší odpor existuje na 49, zatímco hlavní rezistence se očekává, že na 53. Indikátor MACD je nadále nad nulovou linii, což naznačuje býčí směr v pultu.

Takže, binární obchodník může mull na možnost nákupu one touch opce s cílovou cenou $53 nebo nižší. Chcete-li zvýšit šance na úspěch, obchodník by si měl vybrat datum vypršení platnosti ve druhém týdnu října.

Nejnovější články: