ThyssenKrupp na Milost ECB a FED

 
ThyssenKrupp AG (ETR:TKA) je jedním z evropských průmyslových gigantů. Zaměstnávají více než 150 000 zaměstnanců ve více než 80 zemích po celém světě, a jsou zapojeny do zdroje šetrné výrobní řady inovativních produktů.

Nedávné VW skandál vrhl stín na celou "Made in Germany" koncept. Jako aftershock, že zprávy, němečtí výrobci mohou zaplatit za chvíli. To je, dokud nebude jasné, jak se země bude vyrovnat se s touto situací. Bude zajímavé vidět, jak výrobní PMI (Purchasing Manager Index) pro Eurozónu bude provedeno v letošním roce, protože to je klíč k interpretaci zpracovatelského průmyslu EU. Pohyb pod $50/share úrovni naznačuje, že VW vlny jsou mnohem větší, než se předpokládalo. Další němečtí výrobci mohou být ovlivněny sdružení, a ThyssenKrupp spadá do tohoto kritéria.

Ve snaze překonat tuto překážku přivedl na svaz, velká němečtí výrobci se snaží přemístit sebe v inovativním vlna. ThyssenKrupp plánuje využít plyny, které svou oceli, huti na prodejné produkty, jako je methanol.

Při pohledu na cenu akcií společnosti více než pět let období, jeden může vidět, že to má i nadále pohyboval směrem dolů. To je navzdory skutečnosti, že ekonomické prostředí byla stimulována tím, že svět je větší, centrální banky, a vedlejší efekt kvantitativního uvolňování je vyšší ceny akcií. To nebyl případ pro ThyssenKrupp a obchodují na zhruba 19/sdílet po pádu z €38 úroveň v polovině roku 2011.

Dokonce i teď, že Evropská Centrální Banka (ECB) je spuštění programu kvantitativního uvolňování jeho vlastní. S Panem Draghi, Prezident ECB signalizační více stimulů, aby přišel, ThyssenKrupp není těšil zvýšení ceny. To bylo navzdory tomu, že německý index Xetra Dax, skočil na zprávy.

Řekl jsem, že jsem upřednostnila by makléřského přístup na ETR:TKA skladem až na prosincovém zasedání ECB. Draghi a spol jsou možné doručit rozhodnutí o dalším snížení sazeb, rozšíření nákupu dluhopisů programu, případné zvýšení množství dluhopisů koupil atd. Všechny tyto představují stimulační opatření; zásadní a důležité pro společnost, která je aktivní na globální trh. Další významné centrální banky na slovo, jako je Čína ten, například, se bude snažit adaptovat na nové podmínky snížením dále do sazby stejně.

Řekl bych, že rozhodující krok přijde od Fedu v prosinci. Pokud ne výlet, pak akcie bude líbit poměrně pěknou rally.

V důsledku toho, způsob, jak obchodovat ETR:TKA je obchodovat opce s jeden měsíc expirace. Pokud ECB žije až do jeho slib, že uvolnění v prosinci, call opce s měsíc vypršení platnosti může být také obchodovány.

Nejnovější články: