Aussie Zůstane Slabý na Nízké Ceny Komodit

 
V posledních dvou týdnech došlo k celkovému zvýšení rizikového apetitu na různých finančních trzích po celém světě a na měnovém trhu nebyl výjimkou. První volbou pro investory, byly měnách, komoditní ekonomiky, jako je Kanada, Nový Zéland a Austrálie. Na druhou stranu, Evropské státy viděly, že jejich měny ztrácejí sílu jako nejistota i nadále převažují v důsledku Brexit. Švédských Korun jsou jedním z takových měna – ztrácí páru proti Aussie v posledních několika týdnech. Na AUDSEK vzrostl na maximum 6.5099, z nízké 6.0750 za méně než jeden měsíc. Nicméně, jak je uvedeno níže, základní sílu ve švédských Korun a slabost komoditního trhu jsou nyní signalizační možnost zvratu v kurzu.

Za prvé, analytici očekávají, že průměrná cena železné rudy bude 49 dolarů za tunu pro zbytek roku 2016. Ve skutečnosti, odhad BMO Capital je pouze 42 dolarů za tunu. Odhady byly založeny na obrovský přebytek a přetrvávající pokles v ekonomice Číny, významným spotřebitelem suroviny.

Za druhé, referenční úrokové sazby na Novém Zélandu je vyšší než Austrálie. Proto investoři přesouvají své zaměření na Kiwi země, která zažívá boom na trhu s bydlením. Reserve Bank of New Zealand není naznačil jakékoliv snížení úrokových sazeb tak daleko, a tak investoři nadále dávat přednost méně do Austrálie. Konečně, nižší, než se očekávalo (7,900 místo 10,100) nezaměstnanosti změnit v červnu také tlumit sentiment na Australský dolar.

V případě Švédska, ekonomika rozšířila o 4,2% y-o-y, v prvním čtvrtletí roku 2016. V Květnu míra nezaměstnanosti klesla o 7,6% na meziroční bázi. V souladu s odhady analytiků, inflace vzrostla o 1% v červnu ve srovnání s předchozím rokem. Země především odvozuje svůj export příjmy ze strojírenského zboží a služeb. Jako takový, AUDSEK lze očekávat, že zůstanou v sestupný trend pro příští pár týdnů.

Po nárazu odolnost v 6.50, AUDSEK dvojice je v současné době na klesajícím režimu. Na indikátoru stochastic klesá z překoupené oblasti. Další významnou podporu pro cross existuje pouze na 6.10.

Takže, Forex obchodník by měl zvážit krátký blízkosti 6.50. Zisk pro krátké obchodní možné objednat u 6.15. Příkaz stop loss by měl být povinně umístěn nad 6.62 jako AUDSEK pár je v dlouhodobém uptrendu, jak je znázorněno na fialovou linku podpory.

Obchodování one touch opce by lepší nápad za současných okolností. Realizační cenu put opce obchodu by měla být asi 6.20 nebo vyšší. Podobně, smlouvy datum ukončení ve třetí týden v srpnu by se zlepšit pravděpodobnost úspěchu v obchodu.

Nejnovější články: