Silný Bydlení Začíná Údaje Změní Dolar Býčí

 
Kanadský dolar získal téměř 200 pips, v posledních deseti dnech, po zveřejnění amerických ropných zásob data. Zpráva z Energy Information Administration (EIA) uvedl, že AMERICKÉ zásoby ropy vzrostly pouze o 1,85 milionu, místo předpokládaných 2.80 milionů barel značka. Zpráva také ukázala, že zásoby v Cushingu olej depot v Oklahomě se snížil o -3.60 milionů barelů v minulém týdnu, ve srovnání s poklesem o 0,70 milionu barelů v předchozím týdnu. Pokles v USA zásoby ropy je pozitivní pro ropy. Kanada, která je jedním z hlavních vývozců ropy, budou mít prospěch z růstu cen a tak Loonie získalo vůči americkému dolaru. Nicméně očekáváme, že rally v dolar tento týden kvůli důvody uvedené pod ním.

Podle Statistics Canada, výroby nebo tovární tržby poklesly o 0,3% m-o-m v prosinci, po vzestupně revidovány z 3,8% růstu v listopadu. Ekonomové očekávali růst nejméně o 0,2% v prosinci. Pokles byl způsoben zejména nižší tržby z prodeje ropných, uhelných produktů a potravinářských výrobků. Celkově tržby klesly v 11 z 21 odvětví, což představuje 57% výrobní sektor. Zatímco Kanadský dolar se mění slabé, vzhledem k poklesu v továrně prodej, dolar posiluje na silné stavebních povolení a zahájených staveb údaje.

Stavební povolení pro bytové výstavby rostla o 7,4% m-o-m do 1,40 milionu jednotek v lednu. Analytici očekávali stavebních povolení klesá na 1,29 milionu v prosinci. To je nejvyšší zaznamenané úrovně od října 2016. Počet stavebních povolení byl 1.30 milionů v prosinci. Oznámených údajů také vyplynulo, že single-family povolení v lednu byly 866,000 jednotek, dolů o 1,7% z 881,000 v prosinci. Nicméně, povolení se zvýšil o 10,5% na roční bázi.

Podobně, bydlení začíná vzrostly o 9,9% na 1,33 milionu jednotek v lednu, ze vzestupně revidovaných odhadů 1,21 milionů jednotek v předchozím měsíci. Nárůst výstavby bytového domu posílil postavy. Na y-o-y základ, bydlení začíná se 7% vyšší než před rokem. Analytici očekávali bydlení začíná 1,23 milionu. To je druhý nejvyšší zaznamenané úrovně od finanční krize v roce 2008. Proto podpora ekonomické údaje rally v páru USDCAD.

Na páru USDCAD se našel podporu u 1.2480. Kromě toho, hybnost ukazatele překročila výše uvedené čtení 100. Proto očekáváme, že uptrend, že začne na měnovém páru brzy.

Využít uptrend, uvažujeme trvá dlouhou pozici na měnovém páru blízkosti 1.2520. Ke zmírnění rizika, jistě bychom umístit stop loss níže 1.2410, po vytvoření dlouhodobé obchodní. Rozkaz k účetní zisk bude také být umístěn v blízkosti 1.2810.

Současně, zvýšit výnosy, můžeme také nákup call opce, která zůstane aktivní po dobu jednoho týdne. Možností může být koupil pouze tehdy, když USDCAD pár obchoduje v blízkosti 1.2480 na měnovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: