Prohloubil Deficit Obchodní Bilance Se Změní Kanadský Dolar Slabý

 
I přes silný růst cen ropy, Kanadský dolar byl slabý vůči Jenu za poslední jeden měsíc. Koupání v velkoobchodní prodej a 0,1% m-o-m pokles HDP v průběhu srpna oslabil Kanadský dolar. Na druhé straně, růst inflační tlaky a severokorejský problém stále jen silnější. Očekáváme, CADJPY pár, který uzavřel na 89.50 v pátek dále klesat z důvodů uvedených níže.

Kanadská ekonomika přidáno 35,300 čistých pracovních míst v říjnu, podle Statistik Kanadě. Bylo to 11. po sobě jdoucí nárůst počtu pracovních dodatky. Nahlášené údaje byly vyšší než 15,300 práci přírůstky čekali analytici. Minulý měsíc, ekonomika přidáno 10.000 pracovních míst. I přes silný růst v práci dodatky, míra nezaměstnanosti se zvýšila o zářez na 6,3%, a to z 6,2% vykázaných v předchozím měsíci.

Statistiky Kanada také maloval matný obraz na vývoz a dovoz. Obchodní bilance byla v září beze změny od srpna obrázek, který byl sestupně revidován na C 3,2 miliardy dolarů. Na trhu se očekává, že obchodní deficit pouze C 3 miliardy dolarů.

V Japonsku, index spotřebitelské důvěry čtení hit čtyřletého maxima 44.5 v říjnu ve srovnání s 43.9 v předchozím měsíci. Analytici očekávali mírný pokles indexu spotřebitelské důvěry čtení 43.6.

Dříve minulý týden, IHS Markit hlášeny zlepšení výrobních podmínek v říjnu. Poslední výrobní PMI čtení zvýšené 52,8 v říjnu, od 52.5 v srpnu. Analytici neočekávali žádnou změnu ve výrobní PMI data. Zejména vstupních nákladů inflace se mírně zvýšila, což má za následek zvýšení výstupní poplatky. Od září 2016, obchodní podmínky v Japonsku, se zlepšily každý měsíc. Tak, ekonomické údaje pro sestupný trend v CADJPY pár na týden dopředu.

Technicky vzato, Schaff trend cycle naznačuje překoupené situace. Money flow index je také klesá po dosažení úrovně 100. Tedy, můžeme očekávat, že pár CADJPY v poklesu v krátkodobém horizontu.

V Forex trhu, chceme zřídit krátkou pozici v pár CADJPY. Vstup bude blízkosti 89.60, s příkazem stop loss nad 90.60. Obchod bude uzavřen, když dvojice odmítá o 88.10 úrovně.

Podobně, v binárním trhu, můžeme investovat do opci platné pro týden. Budeme pokračovat s naší investiční plán pouze v případě, CADJPY pár obchoduje v blízkosti 89.60 na spotovém měnovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: