Gilead Obdrží Schválení FDA Pro Prevenci HIV Lék Descovy

 

Gilead Sciences, Inc. (GILD) dělal titulky na pátek po US Food and Drug Administration schválila Descovy lék pro snížení rizika sexuálně získaných HIV v teenagery a dospělé, kteří jsou bez HIV, ale jsou náchylné k infekci. Pozoruhodně, toto je druhý lék přijímat FDA schválení v jeho úsilí o kontrolu a dokonce HIV infekce. Akcie Gilead uzavřel na $62.56, a to až $0.33 nebo 0.53% z předchozího blízko.

FDA vysvětlil, že to schválila Descovy pro PrEP (pre-expoziční profylaxe), aby se snížilo riziko pohlavně přenosných infekcí HIV-1 u citlivých dětí a dospělých s tělesnou hmotností minimálně 35 kg a netrpí HIV infekce. FDA, což je federální agentura Spojených Států Ministerstvo Zdravotnictví a sociálních Služeb, přijal doplňkové Nový Lék Aplikace (sNDA) pro Descovy tím, že prioritou hodnotící označení.

PrEP, což je způsob, jak odvrátit infekci HIV, zahrnuje denní spotřebu tohoto léku u jedinců, kteří jsou HIV-negativní, s cílem negovat riziko získání HIV v případě, že přijdou do kontaktu s virem.

Nicméně, FDA nepovolila předepisování Descovy (emtricitabinu 200 mg a tenofovir alafenamide 25 mg) na určité skupiny obyvatelstva, včetně žen, které mají vaginální styk, jako schopnost medicíny v takových případech je ještě třeba ověřit. FDA, jak to může být zřejmé, nechce, aby takové skupiny na nežádoucí riziko.

V roce 2016, FDA schválila Descovy být užíván spolu s různorodými antiretrovirální léky pro léčbu HIV-1 infekce u dospělých i dětských pacientů. V roce 2012, Což je trhák HIV lék Truvada byla schválena jako denní dávka pro PrEP. V případě Descovy, že schválení bylo uděleno na základě údajů z multi-rok globální klinické studie Fáze 3 jménem "OBJEVIT."

Soud ve srovnání bezpečnosti a účinnosti Descovy s Truvada v oslabení HIV-1 infekce riziko. Descovy nejen vystavené non-nižší účinnost, ale také lepší kostní a renální bezpečnostní profil ve srovnání s přípravkem Truvada.

Daniel O ' Day, Předseda představenstva a generální ŘEDITEL společnosti Foster City, Kalifornie-založený Gilead Sciences, vysvětlil, jak Descovy tarify lepší v prevenci HIV infekce. CEO řekl, "Descovy pro PrEP poskytuje nový prevence HIV možnost, která odpovídá Truvada je vysoká účinnost se statisticky významné zlepšení v renální a kostní bezpečnost, což může být důležitým aspektem, jak lidé v ohrožení stále používat PrEP na delší dobu."

V loňském roce, Descovy generované po celém světě roční tržby ve výši 1,58 miliardy, což představuje nárůst z $1.22 miliardy eur v roce 2017. FDA schválení pro Descovy předpokládá se, že držet skladem optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový má podporu u 62 a rezistence na 76. Ultimate oscilátor zůstává téměř ploché, v blízkosti čtení 50. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstávají rozsah-vázané v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: