Facebook, Nejméně Důvěryhodný dle Quartz Průzkum

 
Minulý týden, uprostřed tlakem Kongresu, on-line sociální mediální platformy Facebook, Inc. (NASDAQ: FB) potvrdil, že několik Rusko-založené skupiny si koupil reklamy k ovlivňování voličů během AMERICKÉ Prezidentské kampaně. Za několik měsíců, opoziční strany byly vyjadřuje své znepokojení nad používáním Facebook zahraničních skupin v omyl voličů na otázky, které nás rozdělují. Nyní, uznání a omluvu od Marka dal šanci pro zákazníky kladivo na skladě. Navíc, tam jsou některé další negativní vývoj, který se očekává, že ke spuštění sestupný trend v populaci Facebook, který uzavřel na $172.50 v pondělí.

V Menlo Park, Kalifornie-založená společnost, ukázal, že téměř 3000 reklamy v hodnotě $100,000, které byly zakoupeny po dobu dvou let. Část těchto plateb byly v Rublech. Facebook tvrdila, že jiné než zkreslení skupin, kteří si koupili reklamy, žádný z obsahu související pravidla nebyla porušena. Kromě toho, Facebook poukázal na to, že by bylo dobré pro společnost, pokud inzerenti strávil na reklamy v jejich skutečné jméno, místo maskující se jako různé skupiny v USA. Facebook také řekl, že reklamy byly zaměřeny na otázky jako kontrolu zbraně, rasy, práva LGBT, a přistěhovalectví. Sociální média gigant také ukázal, že více než 10 milionů lidí, byli vystaveni reklamy v USA. Kromě toho, 44% zobrazení reklamy byly vidět před volbami, zatímco 56% bylo vidět po volbách.

Facebook schvaluje většina obsahu bez zásahu člověka. Aby se zabránilo opakování incidentu, společnost uvedla, že se bude jmenovat 1000 více lidí, aby hodnocení reklamy a zabránit klamání lidí na otázky, které nás rozdělují. Ještě, Facebook varoval, že je prakticky nemožné, aby přezkoumala téměř 8 milionů reklamy označené každý den.

Zatímco incident zdůrazňuje masivní velikost a sílu Facebook, zákonodárci nejsou spokojeni vůbec. Oni jsou znepokojeni Facebook je schopnost ovlivňovat veřejné mínění a nedostatek soukromí uživatelů. Průzkum, který provedla Litry, on-line tech publikace, ukázal, že téměř 80% z 1600 dotázaných čtenářů nevěří Facebook s jejich osobní údaje. Zatímco pouze 21% respondentů důvěru Facebook, studie ukázal, že 46% věřit Amazon s jejich soukromá data. Negativní publicita se očekává, že k poškození akciové ocenění v krátkodobém horizontu.

Cena graf naznačuje silný odpor pro akcie v 173.50. Kromě toho, De-Marker indikátor potvrzuje překoupený scénář. Proto očekáváme korekci směrem dolů.

Nízké nebo nižší možnost je ideální, aby se peníze z předpokládaného poklesu. Takže, plánujeme koupi jako možnost, kdy se akcie obchoduje poblíž $173 do akciového trhu. Dobu jednoho týdne bude vybrán pro uplynutí doby platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: