Libra Posiluje o Oživení Ve Službách PMI

 

Sterling libra zaznamenala denní minimum vůči dolar na počátku Evropské seance v pátek po zprávách zlomil, že vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ má téměř žádného pokroku v jeho cross-party Brexit jednání. Nicméně, měnového páru GBP/USD obrátil trend v USA zasedání následující zprávu slabé non-výrobní/služby PMI. Na trhu, překvapivě, vyřazené pozitivní data z USA pracovních míst. Z nízké 1.2987, GBP/USD měnový pár se shromáždili, aby těsné blízkosti den na vysoké 1.3160.

V pátek, pár GBP/USD začal obchodovat do strany během Asijské seance před klesající do začátku Londýnské seance. Dvojice prudce klesly poté, co Labouristická Strana vůdce Jeremy Corbyn informoval novinářům, že Brexit diskuze by znovu eskalovat do Parlamentu, pokud se obě strany dosáhnout dohody. Corbyn je prohlášení vyvolala obavy, že Theresa May vláda se zdráhá ukázat flexibilitu na hlavní otázky.

Investoři také věří, že Británie by mít jinou možnost, jiné než účast ve volbách do Evropského Parlamentu proběhnout později tento měsíc. Nicméně měnový pár je pokles nebyl příliš hluboký, protože pozitivní Markit/CIPS UK PMI služeb hlásil na počátku Evropské seance.

UK služeb oznámila zvýšení podnikatelské aktivity v dubnu, což signalizuje návrat k růstu po drobné kontrakce zaznamenaných v předchozím měsíci. Sezónně očištěné IHS Markit PMI Služeb Index Obchodní Aktivita stál na 50.4 v dubnu, což představuje nárůst z 32-měsíční minimum ve výši 48,9 hlášeny v Březnu.

V USA zasedání, Bureau of Labor Statistics (BLS) uvádí, že americká ekonomika přidáno 263,000 nových pracovních míst, oproti očekávání trhu pro měsíční zisk 217,000. Míra nezaměstnanosti v USA nyní stojí na 49-leté minimum 3,6%, dolů z 3,8% v Březnu.

Téměř všechny hlavní sektory zaznamenaných pracovních míst, zisky, včetně obchodní a odborné služby (76,000), výrobní (4,000), zdravotní péče (27,000), vláda (27,000) a stavebnictví (33,000). Pouze tři odvětví ekonomiky oznámila ztráty pracovních míst. Jsou maloobchodní (12,000), těžba a těžba dřeva (3,000) a utilit (3,200).

Pracovní zpráva také poukázal na to, že průměrná hodinová mzda vzrostla o 0,2% nebo šest centů na $27.77 za hodinu. 12-měsíční mzdové sazby zůstaly beze změny, ale pořád to bylo až 3,2%. V dubnu, počet odpracovaných hodin se snížil o 0,1 hodiny na 34,4 hodiny.

V dalších ekonomických údajů, USA Úřad Sčítání lidu odhalilo, že NÁS v obchodu se zbožím schodek prohloubil o 0,7% na $71.4 miliard v 1Q19, odpovídající trhy očekávání pro obchodní schodek ve výši 72 miliard dolarů. Dovoz rostl rychleji než vývoz. Zatímco dovoz automobilů, potravin a průmyslových dodávek se zvýšil, vývoz byl v čele zemědělských produktů.

Zpráva také poukázal na to, že pokročilé maloobchodní zásoby poklesly o 0,3%. Zejména, tovární objednávky vzrostly o 1,9% v Březnu, což představuje nárůst z 0,3% poklesu v předchozím měsíci. Tam byl žádná změna v velkoobchodní zásoby v Březnu.

Stejně tak Institut pro Řízení Dodávek oznámila pokles non-Výrobní PMI 55,5 v dubnu, od 56.1 v Březnu a prošvihl tržní očekávání 57.

Komentuje data, Anthony Nieves, Předseda Institutu pro Řízení Dodávek (ISM) Non-Výrobní Podnik Průzkumu Výboru, řekl: "non-výrobní sektor zaznamenal nárůst v podnikatelské činnosti, ale obecně platí, že došlo k vyrovnání. Respondenti jsou stále většinou optimistický o celkové obchodní podmínky, ale přetrvávají obavy o zaměstnanosti zdrojů."

Na trhu, nicméně, vyřazené pozitivní pracovních míst údajů, a dal význam se prohloubil deficit obchodu a slabé PMI. Jako výsledek, GBP/USD obrátil trend k dosažení vysoké 1.3161 v poslední hodině obchodování.

Historický cenový graf naznačuje, že GBP/USD měnový pár nalezl podporu na 1.3035. Stochastický oscilátor je také v býčí zóny. Další odpor pro pár GBP/USD je pouze na 1.3250. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: