Blockchain Telefon ostrý Úhel Bude Zahájen Příští Týden

 

Kryptoměna trhu zůstává mírně medvědí s většinou top 20 altcoins v červené barvě. Bitcoin (BTC), navzdory tomu, že ztratil 0,2% v posledních 24 hodinách, pokračuje k pobytu nad 10 000 dolarů úrovni. Bitcoin, což je obchodování na $10,515.86 v době psaní tohoto článku, má čepici na trhu ve výši přibližně 188 miliard. Ethereum (ETH), což je další široce sledované crypto, ztratil 2,6% do obchodu na $173.87. XRP, Zvlnění je nativní crypto, ztratil 1% na obchod na $0.2575. Další altcoins, které ztratily za posledních 24 hodin patří Litecoin (LTC-$66.65, -2.0%), EOS (EOS-$3.29, -1.5%), Cardano (ADA-$0.0451, -1.6%), Tron (TRX-$0.0154, -1.7%), Binance Mince (BNB-$21.59, -1.9%), Bitcoin Hotovosti ($292.31, tedy 1,8%), OKB (OKB-$2.81, -0.1%), Dash (DASH-$80.95, -1.1%), Huobi (HT-$4.04, -1.9%), Stellar (XLM-$0.0617, O 0,8%), LEO (LEO – $1.10, -1.4%) a IOTA (IOTA-$0.2456, -1.6%). Monero (XMR-$74.02, 0,5%) a Ethereum Classic (ETC-$6.84, což je o 0,7%) jsou pouze altcoins v top 20 seznam obchodu v zelené.

 

Vládní iniciativy na úrovni

De Nederlandsche Bank regulovat crypto-související firmy od ledna

Centrální banky Nizozemska (De Nederlandsche Bank), oznámila, že začne regulovat crypto-související s podniky z 10. ledna roku 2020. Zejména země neuznává kryptoměna jako zákonné platidlo, i když v roce 2018 nizozemský soud prošel dekret, že Bitcoin (BTC) byl legální "převoditelné hodnota" v případě zaplacení pokuty. De Nederlandsche Bank vysvětlil, že kryptoměna související firmy musí zapsat se to v případě, že chcete podnikat jako obvykle.

V tomto ohledu, poté, co banka vydala následující prohlášení: "V konkrétních podmínkách firmy, které nabízejí služby pro výměnu mezi cryptos a pravidelné peníze, a crypto peněženky poskytovatele, se musí zaregistrovat u De Nederlandsche Bank."

Kromě toho, v červenci, holandština ministrů navrhl vládě, aby dohlížet na kryptoměny a některé důležité fiat platby na obavy z praní špinavých peněz.

V lednu, holandský Ministr Financí, Wopke Hoekstra, bylo doporučeno, nizozemským Úřadem pro Finanční Trhy a De Nederlandsche Bank, že licenční proces by měl být pro kryptoměna-související s podniky.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Bitmark obdrží 3 miliony dolarů na financování pro marketingové strategie

Bitmark, tech firmy zaměřena na blockchain digitální vlastnických práv, obdržel finanční prostředky ve výši 3 miliony dolarů strávit na prodejní a marketingové strategie. Financování kolo vedl HTC, Tchaj-wan smartphone výrobce. Čínská e-commerce společnost Alibaba, poskytovatel rizikového kapitálu WI Harper a crypto střed investor Digitální Měny Skupiny se rovněž podílel na Série A kole financování.

Phil Chen, decentralizované vedoucí pracovník v HTC, uvedla, že společnost je blockchain investice jsou v centru jeho strategie dává sílu zpět do rukou uživatelů. Chen řekl: "Bitmark je systém pro digitální vlastnická práva značně rozšiřuje slib z blockchain technologie přiřazením jedinečný vlastnictví pro digitální aktiva všech typů. To je důležitým krokem v pěstování blockchain ekosystému a těšíme se na jejich růst a úspěch."

Bitmark dosáhl úspěchu s associates, například KKBOX, největší hudební síť v Asii, tím, že nabízí své Bitmark Majetku, Systém pro uložení práv na hudbu, která je přenášena digitálně. Další organizace, jako jsou Berkeley, University of California, farmaceutické společnosti Pfizer a tech firmy H2 jsou také pomocí technologie.

 

Huobi zpět Celou Síť

Populární cryptocurrency exchange Huobi je podpora blockchain firma Celou Síť, která vyrábí ostrý Úhel; blockchain-poháněl smartphone. Akutní Úhel je plánován být spuštěn v Jihovýchodní Asii příští týden. Nejnovější blockchain telefon je již k dispozici několik uživatelů v Číně. Nicméně, oficiální zahájení Akutní úhel je plánováno na příští týden jako část šestá Huobi Prime spuštění. Akutní Úhel smartphone, cena na zhruba 500 dolarů, je možné zakoupit pomocí Huobi nativní kryptoměna Huobi Token (HT). Celá Síť UZLU token bude také dostat uvedeny na Huobi Premiéra 11.září.

Do konce tohoto roku, smartphone je plánováno být distribuovány po celé Jihovýchodní Asii. Celá Síť má také v úmyslu rozšířit svou nabídku produktů do Evropy a USA, pokud spuštění se ukáže být úspěšný. Livio Weng, generální ŘEDITEL na Huobi Globální, se domnívá, že blockchain-poháněl smartphony povede k dalším inovacím v blockchain sektoru.

"Jak se průmysl vyvíjí a jako inovace, jako 5G stále více integrovány do naší telekomunikační systémy, věříme, že více a více crypto komunit bude chtít obchodovat a obchodovat z mobilních zařízení."

 

PricewaterhouseCoopers přijímat Bitcoin jako způsob platby

PricewaterhouseCoopers (PwC), jeden z Velké čtyřky poradenských firem, má v úmyslu přijmout Bitcoin jako platbu od klientů, začíná 1. října. PwC uvedla, že rozhodnutí bylo přijato v reakci na rostoucí žádost od klientů. Auditorská firma uvedla, že pevně věří blockchain technologie, a to navzdory výzvám.

PwC, řekl: "Co je jisté, že [...] je, že Bitcoin stále svůj slib jako první peer-to-peer platební mechanismus, který nemůže být ohrožena, a je založen na decentralizované věřit model."

PwC Lucembursko upustili od poskytování údajů o jejím technologickým partnerem pro zpracování Bitcoin. Nicméně, firma uvedla, že má partnerství s domácí regulované burze zajistit prvotřídní zážitek platby klientům.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: