Salesforce Potvrzuje FY2022 Příjmů Outlook

 

Akcie Salesforce.com, Inc. (NYSE: CRM) uzavřel na $160.43 až 1,33% z předchozího blízko poté, co John DiFucci, analytik Jefferies, vzestupně revidován jeho cílová cena pro akcie na $189 $172. Společnost je Dreamforce událost je v současné době v plném proudu. DiFucci citované připomínky generální ŘEDITEL Salesforce, Marc Benioff, o "makro prostředí, které vytváří dobré podmínky pro podnikový software, výdaje," částečně díky robustní hospodářský růst a daňové opravy. Za posledních 12 měsíců, akcie posílila o téměř 70%.

 

Salesforce cloud business & potvrzení outlook

Během Dreamforce konferenci v San Franciscu, společnost odhalila, že jeho příjmů je způsoben především klienti, kteří používají více cloudových služeb. Finanční ředitel, Mark Hawkins, rovněž znovu potvrdila, že příjmy společnosti outlook vydaných během Investorů Den. Salesforce nadále očekává letošní tržby ve výši $13.18 miliard dosáhnout mezi $21 miliard a 23 miliard dolarů ve fiskálním roce 2022. Analytici dotazovaní agenturou FactSet předvídat příjmy $13.17 miliardy ve fiskálním roce 2019.

Vzestup na 23 miliard dolarů, v závislosti na společnosti, se stane částečně kvůli klientům, kteří používají více cloudových produktů, jako jsou Služby Cloudu, Sales Cloud a Marketing Cloud.

CFO odhalil, že 38% jeho klientů jsou multi-cloud zákazníky, a Salesforce je 92% svých příjmů z této skupiny, která přiděluje 10krát více (v průměru) než single-cloud produktu klientů.

V komentáři na více cloudových produktů klientům, Mark Hawkins řekl: "To bude moc odolné růstu pro nadcházející roky."

Salesforce Náměstek finanční ŘEDITEL, David Havlek, dodal, že to, jakým způsobem Salesforce struktury jeho prodeje prostřednictvím předplatného dává důvěru společnosti v potvrzoval aplikace outlook. Havlek ukázal, že zhruba 80% příjmů společnosti byla generována na základě smluv na začátku roku. Konkrétně o 60% příjmů je nižší než dva-rok smlouvy.

Společnost oznámila partnerství s Apple (AAPL) za poslední týden, který bude nabízet nové aplikace pro ipady a iphony. Společnost je CRM produktu Einstein používá umělé inteligence nabídnout předpovědi a návrhy na základě společnosti, údaje o zákaznících a obchodních operací. Na Dreamforce událost, Předseda a Co-generální ředitel Marc Benioff, zdůraznila Siri povolena Einstein Hlas, ale zároveň přináší úvodní keynote.

Podobné John DiFucci, Joel Fishbein, analytik společnosti BTIG uvedl, že byl "ohromen množství top-line síle ve společnosti i po zákrytových $10 miliard v příjmech." DiFucci dal koupit rating s cílovou cenou $175 pro populaci.

Podstatnější je, že je skladem, proto se očekává, že zůstane býčí. Technicky, cena graf indikuje, že se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr a MACD indikátoru dosahuje nových maxim. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se posunout dále.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: