Pfizer Očekává se, že další Nabídka pro AstraZeneca

Pfizer je poslední pokus o převzetí společnosti AstraZeneca v to, co je hlášena být rekordní $63billion nabídku, není snaží být jistý-oheň dohoda možná to původně vypadalo. Americký Farmaceutický gigant Pfizer čelí některé tuhé naopak v BRITÁNII ze všech stran, s mnoha lidmi náročné ve velké BRITÁNII Obchodní Tajemník Vince Cable přijímá opatření. Existuje několik možností pro Kabel zasahovat do převzetí moci, jedním z nich je vyšetřování jednat. Kabel má uvedeno na záznamu, že takové šetření by bylo docela složité, zdlouhavé a musí přijmout Evropské fúze zákona v úvahu.

Mnozí jsou přesvědčeni, že by měl Pfizer uspět a stát se novým majitelům AstraZeneca bylo by to za cenu mnoha Vědy UK-založené pracovních míst. Unie šéfové mají zájem, připomenout, vysoký počet ztrát pracovních míst, které se odehrály, když Kraft převzal vlastnictví Cadbury pár let zpátky, a předpovídají podobné situaci, kdy ztráty pracovních míst a zavírání továren, se stalo skutečností.

Má již dvě nabídky pro AstraZeneca, z nichž oba byly zamítnuty, třetí nabídka může být podána v nejbližších dnech. Mnozí už spekulují, že další nabídka může být brzy na karty a může být příliš dobré pro Astrazeneca ignorovat. Budeme konečně vidět to obrovské Britské společnosti, které spadají do amerických rukou? Čas ukáže.

Binární Opce Obchodníků, Přičemž krátkodobý Výhled

S tak vysoké sázce v této navrhované převzetí obchodu to však samozřejmě mít zaklepání na efekt, cena akcií každého z těchto dvou společností. Dva hlavní faktory, které určují pohyb ve sdílení hodnot v průběhu několika příštích dnů a týdnů jsou uvedeny níže.

Další Nabídka na Stole – Jako Pfizer, je nepravděpodobné, že odejít od dohody, je vysoce pravděpodobné, třetí nabídka bude brzy umístěna na AstraZeneca. To bude mít okamžitý vliv na cenu akcií obou firem.

Unie Tlak a Politické Vůle – S UK připravuje pro sadu volbách tento měsíc, Političtí vůdci budou chtít maximalizovat svých voličů odvolat, a jako takové prohlášení, a vyzývá k přijetí opatření, pokud jde o dotaz na jeden typ nebo jinou, se očekává, že z některých politických stran, především, Práce a UKIP.

Makléři Nabízejí Akciové Opce

Pokud máte zájem o obchodování s akciemi jako podkladová aktiva, prosím, ujistěte se, že vyberete schváleného Binární Možnosti makléř z našeho seznamu doporučených partnerů. Alternativně, vyberte jeden z makléřů je uvedeno níže.

  • CherryTrade – po dlouhotrvající dojem na nás, když jsme ho testovali, jsme rádi, potvrdit, že CherryTrade je makléř za obchodování. Mají dostatek pobídek k dispozici pro nové i stávající zákazníky a štědré bonusy.
  • TradeRush – makléře, který jsme vždy rádi doporučujeme pro naše návštěvníky je TradeRush. Když přijde na to dává svým zákazníkům pestrou škálu Binární Možnosti aktiva a vynikající služby zákazníkům, oni jsou těžké porazit.
  • TopOption – zaregistrujte se na TopOption dnes jako skutečné peníze s Binární Možnosti obchodník a přijímat jejich velkorysý vstupní bonus až do výše 100% vašeho vkladu. S výnosy až 85% a minimální vklad $100, jak můžete odmítnout?

Nejnovější články: