Costco Akcie rostou Díky února Dividendy

NÁKLADY (Costco Wholesale Corporation) byl na slzu v poslední době nahoru jako ceny probodl $150 úrovni poprvé a kupující skočil na pro jízdu.
 

 
Spike vyšší bylo částečně kvůli zásadní novinky, interní zprávy, stejně jako společnost nedávno oznámila značný dluh nabízí a výtěžek bude použit pro placení dividend na 25. února 2015. Nicméně, tam je háček. Aby jeden nárok za výplatu dividend, musíte být registrován jako akcionář od 9. února 2015. Otevře se okno příležitostí pro spekulativní obchodování.

Výše uvedené naznačuje, že nedávný nárůst byl vlastně zprávy řízený a po 9. únor, který vyjde příští pondělí, cestou nejmenšího odporu by bylo, že populace bude odkopla jako datum registrace je absolvování.

Při pohledu na technické obraz, to může být vidět, že NÁKLADY tvoří smluvní trojúhelník před přestávkou vyšší, a že trojúhelník má specifické vlastnosti, v tom smyslu, že je nepravidelný (vlna menší než vlna b), což naznačuje, že omezení cenové akce následovat.

Tyto trojúhelníky se objevují v kličkování, jak b vlny, nebo impulzivní pohyby jako 4 vlny, a v obou případech spike vyšší by měly být diskontovány po měří pohyb (tah trojúhelníku je dokončena).

No, tah trojúhelník je doplněn pohybovat nad 150 dolarů úrovni, a myšlenka je, že cena by měla vracet teď celou cestu do trojúhelníku je vrchol, tedy nižší hodnoty by měly být očekávané.

Proto, dát možnosti jsou název hry tady, ale začíná s uzavřením obchodního dne 9. února a s koncem týdne datum vypršení platnosti (příští pátek, 13. února, kdy se AMERICKÉ akciové trhy blízko).

Můžete obchodovat s akciemi na některé z našich přezkoumána Binární Možnosti makléři. Můžete se dozvědět více zde.

Nejnovější články: