UBS Pozastavena Z Sponzoring Hong Kong Nabídky

 
Cenné Papíry a Futures Komise (SFC) Hong Kong pozastavila UBS Group AG (NYSE: UBS) z sponzoring Hong Kong nabídky na 18 měsíců a také plácl pokutou HK$119 milionů ($15.20 milionů), následuje vyšetřování banky role ve výpisu z Čína Lesnictví Holdings Co., na Hong Kong stock exchange. Poplatky generované z sponzoring Ipo není velká částka, tak daleko, jak HSBC se týká. Nicméně, jak je vysvětleno níže, sponzorské role obvykle vydláždit cestu k vysoce ziskové upisování smluv. Zákaz uložené SFC by jistě mít vliv na příjmy z upisování podnikání. Proto očekáváme, že akcie UBS pokles v blízké budoucnosti.

Vyhrát klienty, deset let předtím, mnoho banky neměly provádět due diligence v přísné způsobem. UBS byl jedním z nich. Čína Lesnictví Holdings Co., protokolování společnost šel veřejnost v roce 2009 s UBS jako sponzor. Uvolněné normy následuje UBS povoleno Čína Lesnictví se dostat uvedeny na Hong Kong stock exchange. Nicméně, Čína Lesnictví se zhroutil brzy po finanční nesrovnalosti byly nalezeny.

V roce 2016, UBS a Standard Chartered uvedeno, že oni byli čelí regulační opatření pro pod par práci, aby si Čína Lesnictví uvedeny na Hong Kong stock exchange. V lednu 2017, SFC podal žalobu proti UBS pro jeho roli v roce 2009 výpis z Čína Lesnictví, ale byla později stažena. V říjnu, regulátor, však oznámila, že vyšetřuje 15 takových sponzorů v akciový trh.

V návaznosti na tyto akce, Standard Chartered vystoupil z velké části jeho akcií podnikání v roce 2015. V loňském roce, Andrea Orcel, šéf UBS globální investiční bankovnictví, řekl, že banka přestal pracovat jako sponzor podnikům, které se dostanou na veřejnost, jako že to nestojí za riziko. Ještě, UBS ví, že sponzor bude to snadno vést k upisování pracovních míst, které mají obrovské příjmy generování potenciál. SFC zakázala UBS z upisování Ipo. Nicméně, zákaz se bude jistě mít vliv na banky nepřímo.

UBS klesl na 10. místo v seznamu top deset upisovatelé v loňském roce, s $581 milionů eur v hodnotě Ipo na svém kontě. V roce 2012, UBS, byl lídrem v IPO upisovatelů seznamu. V loňském roce, China Merchant bank na špičce seznamu s úspěšné dokončení ve výši 1,02 miliardy za upisování nabídky. Zejména, Hong Kong je třetí největší trh s Ipo, po USA a Číně. V loňském roce, se zabývá v hodnotě $14.30 miliard byly úspěšně absolvováno, podle údajů Dealogic. UBS generované 32.5%, nebo $21,1 milionu, jeho Asijsko-Pacifické oblasti IPO příjmy v loňském roce z výpisů v Hong Kongu, podle Dealogic.

V letošním roce, Hong Kong se očekává, že zlomit jeho 2010 záznam z $57,8 miliardy za výpisy. Čínské výrobce mobilních telefonů Xiaomi Corp a Ant Finanční, dceřiná společnost Alibaba, se očekává, že jít na veřejnost v tomto roce. Regulátor ví, že většina špinavé hry se hrají pouze tehdy, když trh je red hot. Investoři jsou obvykle obavy o výnosy spíše než riskovat. Proto, SFC začala zpřísnění sevření předpisy za účelem ochrany zájmů investorů.

V komentáři k zákazu, UBS řekl, "Jsme atraktivní, ale i bez schopnosti sponzora, budeme i nadále být schopny zaručit Ipo v Hong Kongu, což je mnohem větší část našeho podnikání."

Jedna věc je jistá. Seznam bank, které jsou udeřil s jemnou neskončí s UBS. Nicméně, jak nyní, budou investoři zůstali daleko od UBS akcie v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový pohybuje v klesajícím kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Proto očekáváme, že klesající trend v populaci.

Můžeme obchodu sestupný trend investice do opce. Při nákupu opce smlouva z binární broker, budeme double zkontrolujte, zda datum vypršení platnosti připadá na nebo kolem 21. Března. Navíc, akcie UBS by obchodování mělo být v blízkosti $18.50 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: