Fed Výrobní index Vrhá Na 19-Měsíční minimum

 

Včera americký dolar otevřel na páteční zvýšené hladiny 113.70 ale nebyl schopen udržet proti většině jeho G10 soupeři, včetně jenu. Slabé ekonomické údaje se mýtné na dolar, zatímco nejistota kvůli obchodu napětí zvýšila poptávka po jenu. Z 113.70, pár USDJPY se odmítl 112.80 v posledních 24 hodinách, ale trendu může stát zítra z důvodu dispozici zde.

 

Špatné ekonomické údaje oslabuje dolar

Továrny ve Státě New York hlásil prudký pokles v podnikání, tlačit Federální Rezervní index na 19-měsíční minimum a dodal sílu na argument, že ekonomický růst USA je moderování. New York Fed řekl, Empire State výrobní index klesl o 12,4 bodu na 10,9, což je nejslabší úroveň za 19 měsíců. Podle Econoday průzkumu, ekonomové očekávali čtení z 20.1. Jakékoli čtení nad nulou indikuje zlepšení podmínek. Uváděné údaje jsou slabý, ale ne příliš špatné, jak to odráží obchodní expanzi v New Yorku, ale pomalejším tempem. Zpráva říká, že: "při Pohledu do budoucna, firmy zůstal poměrně optimistický o šest-měsíc outlook, i když optimismus byl poněkud umírněnější než v listopadu."

Národní Asociace z Home Builders oznámil zklamáním stavitel důvěry, index 56 v prosinci, se z 60 v listopadu. V prosinci pád tlačil sentiment index na nejnižší úroveň od Května 2015 a minul Econoday aplikace outlook z jednoho bodu zvýšila. S tímto poklesem, FY18 průměr indexu klesla na 67, bod nižší než v loňském roce.

V návaznosti na ekonomická data, americký Dolar Index, který se otevřel v 97.44, ustoupil do 97.08. Na pondělním otevření čtení bylo blízko na 19-měsíční maximum 97.71.

Yen mezitím posílila vůči jeho hlavní soupeři na začátku tohoto týdne. Je ironií, že slabá ekonomická data volání po měně na hlavu nižší. Navíc, během politického setkání je naplánováno na tento týden, Bank of Japan (BOJ) a předpokládá se, že varovat zvyšování růstu rizika pro domácí ekonomiku. S odvoláním volatilní finanční trhy, US-Čína obchodní válku, a nepředvídatelná poptávka z Číny, BOJ úředníci se očekává, že prognóza, že ekonomika bude i nadále vychladnout. Vzhledem k tomu, že BoJ je zachování deset let stará ultra-uvolněná měnová opatření, jako je nákup dluhopisů a negativní úrokové sazby.

Tankan průzkum, čtvrtletní ekonomické studie, kterou BOJ, ukazuje, že nálada mezi velkými výrobci byli většinou beze změny od listopadu a prosinci. Pro druhý měsíc v řadě, čtení stagnoval na 19 po třech kvartálů za sebou poklesu.

Kromě výše uvedených problémů, Japonsko je také čelí hrozbě vysoké riziko NÁS půjčky.

Podle nejnovějších odhadů UBS Group AG, Japonské finanční instituce vydaly jedné třetiny úvěrů, které jsou NÁM nabízeny podniky s vysokým pákovým efektem. Nedávné údaje naznačují, že tyto banky poskytly úvěry ve výši asi $1 bilion.

Zatímco dluh vydaný AAA společnosti byly pravidelně nakupovány Japonských bank v posledních letech, tam jsou známky trhlin. Tento měsíc, stejně jako o datu, více než 2,5 miliardy dolarů byla stažena z účelový úvěr a finanční prostředky. Wells Fargo a Barclays, například, odstraněno $415 milionů eur z trhu.

UBS výzkumná zpráva, připravil analytik Stephen Caprio, zní takto: "Japonci nabídku pro NÁS úvěrů nebude snadno zlomený. Většina Japonských bank se koupit-a-držet investory; přímý prodej bude poměrně omezený, pokud vyhlídky na přímé úvěrové ztráty se stává pravděpodobné, vyžaduje mnohem vyšší rizika recese, než dnes."

Zejména, několik ekonomické zprávy týkající se Japonska zklamala trhy minulý týden. Firemní zboží cenový index zvýšil, jádro stroje objednávky rostly nižší, než se předpokládalo, a Indexy Terciárního Průmyslu Aktivní mírně překročil medián odhadů.

I přes slabé ekonomické údaje, býčí výhled pro dolar zůstává na místě, alespoň dokud Fed zveřejňuje svou politiku zítra. Proto, jestřábí prohlášení, které potvrzuje další zvýšení sazeb by mohlo zvrátit trend ve flash.

Technicky vzato, pár USDJPY se zdá, že jsme našli podporu v 112.70. Kromě toho indikátoru stochastic je v přeprodané oblasti. Jako výsledek, obchodníci mohou předvídat trendu brzy. Takže, to je moudré, aby se zabránilo krátké pozice v tomto bodě.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: