Wells Fargo na Vyčištění Opatření Proti Účtům Skandál

 
Akciový skandál-hit Wells Fargo Bank (NYSE:WFC) se snaží upevnit na $45 úrovní poté, co banka oznámila, že fiskální rok 2016, výsledky za třetí čtvrtletí, který překonal odhady analytiků. Podíl se snížil o 10% v minulém měsíci. To může chvíli trvat pro banky, aby znovu získat důvěru zákazníků a investorů. Nicméně s ohledem na níže diskutovány pozitivní vývoj, očekáváme, že akciový obnovit některé z jeho ztráty území v nadcházejících týdnech. V pondělí, Wells Fargo uzavřel na $46.02, dolů $0.48% z předchozího blízko.

Kalifornie-založená Wells Fargo vykázala za 3Q 2016 tržby ve výši $22.328 miliard, a to až od $21.875 miliard eur v 3Q 2015, a větší než Zacks odhady $22.21 miliard.

Banka byla zasažena $185 milionů trest plus $5 milionů zákazníků náprava pro otevření asi 2 miliony vklady a účty, kreditní karty bez vědomí zákazníků. Nicméně, to nemělo odradit banky od účtování lepší než očekávaný zisk.

Třetím čtvrtletí čistý příjem, použitelným na akcionáře, klesla na $5.243 miliard nebo $1,03 na akcii, dolů z $5.443 miliard nebo $1.05 na akcii hlášeno ve třetím čtvrtletí loňského roku. Zisk hlásí za září čtvrtletí byl $0.02 na akcii vyšší než odhady Wall Street.

Průměrná úvěrů se zvýšil $62,4 miliard y-o-y $957.5 miliard v průběhu třetího čtvrtletí. Vklady se zvýšil na 5% y-o-y na 1,3 bilionu dolarů. V poměru Kmenového Kapitálu Tier 1 (v plné výši) o 10,7% na konci třetího čtvrtletí odráží silné finanční zdraví banky.

S ohledem na falešný účet, problém, který vážně ublížit pověst banky, řada rozhodnutí byla přijata, aby se zabránilo opakování tohoto scénáře. Od 1. října, retailové bankovnictví členové byli odvoláni ze svých prodejních cílů. Kromě toho, otevření zákazníky vkladový účet bude následovat e-mail s potvrzením přibližně za hodinu. Děkovný dopis je povinná po předložení žádosti o kreditní kartu.

Banka se dobrovolně rozhodl rozšířit zákaznické hodnocení a postupu sanace zpět až 2009. Představenstvo má zachovány advokátní kanceláře Shearman a Sterling na pomoc při vyšetřování banky obchodní praktiky a záležitosti s ní související. Proto, s ohledem na výše uvedené údaje, očekáváme, že cena akcií, aby začít růst v nadcházejících dnech.

Cena graf ukazuje, že akcie získal podporu mnohokrát od kupujících na 45 úrovní. Rostoucí stochastický oscilátor znamená zvýšení hybnosti. Bezprostřední odpor pro populace je na 49.

Vzhledem k tomu, že cesta na druhou stranu má nejmenší odpor, očekáváme nárůst cen akcií. Těžit z pravděpodobného trendu cen akcií, obchodník by měl investovat do one touch opce. Ideální strike cena by měla být $49 nebo nižší. Konečně, obchodník by měl zajistit, že call opce nevyprší před koncem třetí týden v listopadu.

Nejnovější články: