Eldorado Resorts Získává Caesars V $17.3 miliardy kč Dohoda

 

Eldorado Resorts, Inc. (Nasdaq: ERI) je získání Caesars Entertainment Corporation (Nasdaq: CZR) v hotovosti a akciích obchod za $8.50 miliard dolarů, aby rozsah své činnosti a soutěžit s velkými podniky jako je Las Vegas Sands a Wynn Resorts. Následující zprávy, Eldorado Střediska uzavřel na $43.81, dolů $1.96 nebo -4.28% z předchozího blízko, zatímco Caesars Entertainment Corporation (ČR) ukončila obchodní den na $11.56, a to až $0,12 nebo 1.05% z dříve blízko.

Zpravodajství Reuters potvrdil, že obě strany dosáhly dohody na začátku tohoto týdne. Eldorado souhlasil, že zaplatí $13.01 na akcii Caesar, což představuje prémii ve výši 30% na druhý zavírací cena v pátek. Caesars vzešel z konkurzu dva roky zpátky. Společnost provozuje kasina s značky jménem Harrah ' s a Podkovy.

Caesars má dlouhodobý dluh ve výši $8.79 miliard od 31. Března. V devíti amerických státech a třech kontinentech, Caesars vlastní a spravuje 34 vlastnosti. Včetně dluhu je hodnota akvizice dohoda stojí na $17.30 miliard. Podobně Eldorado má dlouhodobý dluh o $3.06 miliard eur a tržní hodnota zhruba 4 miliardy dolarů. Ve 12 státech USA, Eldorado provozuje 26 vlastnosti.

Po fúzi, která by měla být dokončena v první polovině roku 2020, akcionáři Eldorado a Caesars bude držet 51% a 49% podíl ve sloučené společnosti nesplacených akcií. Subjekt vzniklý spojením bude používat Caesars' jméno a spravovat 60 kasina přes 16 státech USA. Z 11 členů rady, šest by být z Eldorado, zatímco pět by bylo z Caesars. Ve stejné době, v kombinaci firma má v úmyslu prodat část svých nemovitostí, aby VICI Vlastnosti a generovat $3.20$, který bude použit k vymazání dluhu.

Akvizice se stalo tři měsíce po Caesars přijat dát tři rady sedadel se miliardář a investor Carl Icahn, kromě říct, že na příští generální ŘEDITEL společnosti. Icahn, který měl 14.75% vlastnictví v Caesars na konci Března čtvrtletí, byl tlak na management, aby prodat sám.

Cena za akcii vyplacená Eldorado na Caesars je 51% vyšší než jeho zavírací cena na den (1. Března) před zástupci Icahn se stal členem Caesars' rady.

Icahn řekl, že byl "potěšen" tím, že dohoda oznámení.

Icahn, který byl šťastný, o akvizici jednat, komentoval takto: "To je vzácné, že uvidíte spojení, kde díky skvělé součinnosti 'jedna plus jedna se rovná pět.' Těším se, že naše investice prosperovat. Když jsem kritizoval Caesars palubě, když jsem si vzal hlavní pozice před několika měsíci, nyní bych chtěl udělat něco, co jsem jen zřídka, což je chválit představenstvo jednají zodpovědně a rozhodně při sjednávání a schvalování tato transformační transakce."

J. P. Morgan, Macquarie Capital, a Credit Suisse působil jako finanční poradci Eldorado, zatímco Latham & Watkins a Milbank sloužil jako jeho právní poradci. Podobně, PJT Partners působil jako poradci Caesars o akvizici jednat, zatímco Meagher A Floma, Skadden, Arps Slate a, za předpokladu, že požadované právní poradenství.

Pořízení zprávy a předpokládá se, že držet akcie Caesars býčí v příštích dnech.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby uzavřela nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátoru stochastic je v býčí zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: