AmEx Beats 3Q Zisk Odhadnout na Vyšší Výdaje

 

American Express (NYSE: AXP) v pátek hlášen třetí čtvrtletí zisk a příjmy, které překonaly očekávání analytiků. Vyšší výdaje na karty členů, nárůst čistých úrokových výnosů a zvýšení ročních poplatků za karty společnosti umožnila post 8% y-o-y zvýšení příjmů. Po oznámení čtvrtletní výsledky, akcie uzavřely na $ 116.76, dolů $2.34 nebo -1.96% z předchozího blízko. Akcie posílila o zhruba 23%, zatím v tomto roce.

Kreditní karty a cestovní služby hlášeny Q3 2019 příjmy $10.99$, ve srovnání s $10.14 miliard dolarů ve stejném čtvrtletí loňského roku.

Za čtvrtletí, které skončilo 30. června, čistý zisk se zvýšil na $1.76$, nebo $2.08 na akcii z $1.65$, $1,88 na akcii, v období předchozího roku. Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters oznámila zisk ve výši $2.03 na akcii na příjmy ve výši $10.96 miliard.

Steve Squeri, generální ŘEDITEL společnosti American Express, zdůraznila, že společnost je působivý výkon za více než dva roky: "Naše výsledky nadále stabilní výkon jsme se poskytovat za několik let, značení 9. čtvrtletí FX-upraven růst tržeb o alespoň 8%. Jsem potěšen, že se šíři a provázanost naší růst tržeb, a to díky vyvážené kombinaci karet členské výdaje, úvěry a členství příjmy z našich produktů založených na poplatek, který rostl o 19% a přesáhl 1 miliardu dolarů v tomto čtvrtletí poprvé."

Segment-moudrý,

  • Komerční služby hlášeny tržby 3,4 miliardy dolarů, což představuje nárůst o 7% na meziroční bázi.
  • Obchodní sítě a služeb tržby vzrostly o 5% y-o-y na 1,7 miliardy dolarů.

Jít vpřed, AmEx předpokládá, FY 2019 upravena EPS musí být v rozmezí $7.85 $8.35 na akcii. Analytici oslovení agenturou FactSet očekávají, že kreditní karty poskytovatele k zaúčtování zisku z $8.01 na akcii.

Čtvrtletní výsledky naznačují, že zákazníci AmEx provedeny nákupy v celkové hodnotě více než 308 miliard $pomocí karty, což představuje nárůst o 4,5% od $294.7 miliard eur v období minulého roku. Společnost byla schopna realizovat výrazný nárůst zákazníků, a to navzdory zvýšení ročních poplatků za karty v poslední době. Kromě zvýšení ročního poplatku za Zlatou kartu, AmEx také zvýšila svůj roční poplatek pro svou Platinovou Kartu od $450 až $550.

Finanční instituce generuje zisk o zavedení poplatků na obchodníky, když je karta udeřil během transakce. Poplatek na obchodníka, se liší na základě velikosti transakce a charakter podnikání. V průměru, AmEx generované 2.39% na všechny transakce provedené s použitím karty. Celkově lze říci, celkový čistý karty poplatky získané AmEx zvýšil o 19% y-o-y na $1,03 miliardy.

Zvýšit příjmy uprostřed rostoucí konkurence, AmEx, je odklon od tradiční obchodní model, který vyzývá k vypořádání na konci každého měsíce, který podporuje karty členů převést část částky, které se platí na následující měsíc. To umožňuje AmEx přijímat úroky na zůstatek, ale zvyšuje rizikový profil společnosti. Strategie se zdá být na tom dobře, se čistý úrokový výnos se zvyšuje o 11% y-o-y na $6 miliarda. Na negativní straně, společnost měla vyčlenit více finančních prostředků na řízení rizik ze špatných úvěrů.

Tento historický cenový graf naznačuje, že populace je příjemcem podpory z 50-ti denní klouzavý průměr. Navíc indikátoru stochastic je v přeprodané oblasti. Skladem je také mít pevnou oporu v 112.75 úrovně. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: