Opera a Knihy Ke Studiu Potenciálních Blockchain Aplikace

 

Crypto trhu se nadále pohybuje ve velmi úzkém rozmezí. Bitcoin (BTC) zůstává pevný jako skála na $6,500 úrovně. Nákupní tlak se zdá být vybudování. Mnoho analytiků z Wall Streetu si předpověď Bitcoin překročit 10 000 dolarů do konce tohoto roku. Konkrétně, Tom Lee, vedoucí výzkumu, Fundstrat Global Advisors, prohlásil, že Ethereum prorazí 1900 dolarů známka do konce roku. Prognóza cena je téměř 40% vyšší než Ethereum je historické maximum $1,349, zaznamenané na leden 13, 2018.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Mirella Liuzzi, Itálie člen Parlamentu, ukázal, že země vstoupily do Evropské Blockchain partnerství, což je spolupráce z 26 zemí EU. V tomto ohledu, italský Ministr pro Hospodářský Rozvoj, Práce a Sociální Politiky, Luigi Di Maio, podepsal dohoda o členství v pátek minulého týdne. Luizzi, který je členem vládnoucí Hnutí Pěti hvězd, má také uvedl, že vláda bude zaměstnávat blockchain odborníků, aby vypracovala národní strategii pro cryptocurrency a blockchain sektoru. Zpět v dubnu 2018, Evropským blockchain partnerství byl vytvořen s cílem přinést spolupráce mezi členskými státy EU. Organizace původně měl 22 zemí, ale později se rozšířil na 26 jako Rumunsko, Kypr, Dánsko, Řecko a připojil se ke skupině.

V Číně, státem vlastněné Bank of Communications (BoCom) má distribuovány 1,3 miliardy dolarů (9,3 miliardy juanů) za obytné cenné papíry kryté hypotékami (RMBS) přes blockchain technologie. BoCom, pátá největší banka v Číně, podle seznamu S&P Global nedávné statistiky, používá na zakázku postavený platformu s názvem Juicai Řetězce distribuovat cenné papíry kryté hypotékami. Juicai Řetěz byl představen BoCom v červnu. Využitím blockchain, všichni účastníci, kteří se účastní financování může sledovat majetek, spravovat peněžní tok, a vykonávat jiné podnikatelské činnosti. Kromě toho, blockchain bude výrazně snížit rizika, zkrátit RMBS vydání čase, a zároveň poskytuje aktiv pravosti. V průběhu měsíce července, v první fázi vydávání digitálních RMBS začal a byl následován due diligence v srpnu. BoCom digitální hypotéky základnu lze přistupovat pomocí zprostředkovatelů, jako jsou nadnárodní advokátní kanceláře Zhonglun a globální poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, mimo jiné.

V Mongolsku, největší mobilní telekomunikační firma Mobicom finančních ruku Mobifinance získala licenci od centrální banky distribuovat své vlastní digitální měnu. Kryptoměna, s názvem "Candy," bylo uděleno oficiální povolení v Bance Mongolska sídla minulý týden. Schválení přichází pět měsíců poté, co centrální banka zrušeno formální digitální měna nařízení. Digitální měna, Cukroví, je již používán mongolských spotřebitelů platit za různé zboží a služby s řadou podniků.

 

Soukromé iniciativy na úrovni

Opera spojila své síly s blockchain poradenství a finanční řešení firmy Ledger Kapitálu studie možné blockchain aplikace. Podle prohlášení, obě firmy se snaží prozkoumat real-svět případů použití blockchain, při pohledu na možnosti využití technologií v rámci nástrojů, které nabízí Opera. Opera byla první hlavní webové prohlížeče zavést vestavěný crypto peněženky. Charles Hamel, Vedení Produktu Opera je crypto peněženky, řekl: "placení s crypto peněženky je jako posílat digitální peníze přímo ze svého telefonu ... To otevírá nové možnosti pro obchodníky a tvůrci obsahu podobně." Opera také představil unikátní verzi své desktopové webové prohlížeče ("Labs"), minulý měsíc, s vestavěným-v crypto peněženky. Nové vydání usnadní klienty k ověření Web 3.0 a decentralizované aplikace (DApp) obchody provedené na jejich systému pomocí jejich telefon se systémem Android. "Labs" je údajně plně interoperabilní s mobilním crypto peněženky.

Peking Sci-Tech. Zpráva (BSTR), Čína je nejstarší časopis pokrývající tech průmysl, prohlásil, že bude přijímat platby pro předplatné v Bitcoinech (BTC). Čína je dobře známý pro jeho tvrdý postoj na kryptoměny a Suroviny. Země i nadále, aby zakročilo použití cryptocurrencies, a toto oznámení má zvednuté obočí mezi crypto investorů. Firma oznámila, že čtenáři z Tech Life časopis můžete zaplatit předplatné ve výši asi 65 v je Bitcoin (0.01 BTC).

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: