Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 13. června 2018

Kryptoměna trhu začala krvácet v pondělí vzhledem k tři hlavní důvody. Za prvé, CFTC vydala předvolání na čtyři hlavní kryptoměna výměny, s žádostí o obchodní data, aby prošetřila manipulace s cenou. Za druhé, Coinrail, cryptocurrency exchange byl hacknut během minulého víkendu, což vede ke ztrátě altcoins jako PundiX. Za třetí, Bitinfocharts uvedeno, že velké Bitcoin investor, který drží zhruba na 95 000 BTC, se přestěhoval více než 8000 BTC na Huobi exchange. Všechny tyto faktory se otočil na medvědí náladu. Nicméně, v úterý večer, snímek byl zatčen. Kryptoměna účastníci trhu naději, že oživení Bitcoin umožňuje, aby přes $10,000 označit tento čas, aby vyvolat masivní rally.

Jedním z hlavních problémů v obchodování cryptocurrencies je, že jen velmi málo výměn podpora fiat-crypto párů. Ve skutečnosti, mnoho z výměny nepodporují fiat vklady a výběry, aby se zabránilo právní otázky. Nicméně, to je o změně, jak Binance, svět je největší cryptocurrency exchange tím, že objem obchodů, plánuje nabídnout Euro-crypto dvojice brzy. Informace byla sdílena Zhao Changpeng, generální ŘEDITEL Binance, s Bloomberg.

Když přijde na kryptoměna trhu, podíl žen byl podstatně menší, než mužské účasti. Podle výzkumu provedeného v Londýně Blok Exchange (LBE), počet žen, investoři se zdvojnásobil za posledních šest měsíců. Investiční zájem se zvýšil na 13%, z 6% v loňském roce. Zejména, žena Milénia ukázaly větší zájem o kryptoměny. Studie ukázaly, že žena investoři jsou o 50% méně zranitelné, ve srovnání s muži, v iracionálními investice.

V USA, Wells Fargo bank zakázala kryptoměna nákupy s kreditní karty. Banka však oznámila, že to je pouze dočasné opatření. Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup a několik bank ve spojeném KRÁLOVSTVÍ zavedly podobný zákaz. Kryptoměna trhu je náchylný k extrémní volatilitě. Proto jsou banky k přijetí takových opatření, aby se zabránilo riziku. Studie LendEDU ukázal, že 18% Bitcoin nákupy byly provedeny pomocí kreditní karty a téměř 22% byli schopni splácet půjčky.

 

Ethereum Classic (ATD.)

Ethereum Klasické získala 25%, včera po Coinbase přinesly překvapení tím, že to bude přidat podporu kryptoměna v nadcházejících měsících. Další boost pro Ethereum Klasické přišla, když Binance exchange uvedena ETC/USDT a ETC/BNB pár pro obchodování. Zejména, Ethereum Classic je jedním ze sedmi cryptocurrencies, které Thajsko regulátoři nedávno povoleno, jako způsob platby za investice do nového tokenu nabídky. Přečtěte si více zde.

 

TRON (TRX)

Tron, který si klade za cíl decentralizovat internet, zahájila svou mainnet na 31. Května. Společnost také oznámila, Tron Accelerator Úvěr program na podporu působivé decentralizovaných aplikací. K dosažení svého cíle, Tron získala BitTorrent, populární sdílení souborů protokolu. Zvěsti o akvizici začala v oběhu v září 2017. V lednu Justin Sun vydal dopis o záměru, ale dohoda byla krátce odložit, když BitTorrent promotéři začali jednání s dalšími zainteresovanými stranami. Slunce podal žalobu usilující o dočasný soudní příkaz. Záležitost byla později vyřeší a dohoda prošla úspěšně. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin Peníze. Bitcoin Hotovosti (BCH) se změnil velmi slabý v grafu. To, že se nepodařilo prolomit rezistenci na 1,650 v třetí pokus, kryptoměna prolomil hlavní podporu na 996. Další hlavní podpora je pouze na 612. Kromě toho, hybnost ukazatel překročil níže čtení 100. Tedy pokračování současného klesajícího trendu se očekává.

Využít sestupný trend, můžeme jít krátké v BCHUSD dvojice blízkosti 870, s stop loss objednávky nad 1000. Jednou krátké pozice je otevřena, budeme objednávku na pokrytí poloze v blízkosti 610.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Dash. Anonymní kryptoměna Dash (DASH) prolomil klesající trojúhelník vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Indikátor MACD se pohybuje pod čtení nula. Proto, prudký sestupný trend se očekává, že v nadcházejících dnech.

Investice do opce smlouva, doufáme, že získat od pravděpodobné sestupný trend cen Dash. V době nákupu opce z binární broker, budeme volit 21. června jako datum konce platnosti smlouvy. Můžeme pokračovat s obchodní plán pouze tehdy, pokud Dash je obchodování na $290 v kryptoměna trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: